Yardım Mi band 2 çalışmıyor

bartubilgi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bartu
Cihazım
s7 edge
Konular
1
Mi band 2 şarjım bitti kablosunu laybettiğim için 1 hafta kapalı kaldı sonra şarj kablosunu buldum dün geceden beri prizde fakat aygıta güç gelmiyor. Nasıl çözülür ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Mi band 2 şarjım bitti kablosunu laybettiğim için 1 hafta kapalı kaldı sonra şarj kablosunu buldum dün geceden beri prizde fakat aygıta güç gelmiyor. Nasıl çözülür ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam pc üzerinden bağlamayı deneyin birde.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Bazen temasta da sıkıntı oluyor kapsülü biraz oynatın ve pil göstergesi dolduğunu gözünüzle görün( benim başıma gelmiş iki gün şarjda durmuştu )neden dolmuyor bu diye selametle hocam

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Bazen temasta da sıkıntı oluyor kapsülü biraz oynatın ve pil göstergesi dolduğunu gözünüzle görün( benim başıma gelmiş iki gün şarjda durmuştu )neden dolmuyor bu diye selametle hocam
Aynı şey ile karşılaşmışlığım var. Kapsül biraz oynatılırsa pil göstergesi görünür.

Saygılar

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ercan53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Mi6 ve Redmi8pr
Konular
1
Bende dün sorun yaşadım. Aldığımdan beri powerbank ile şarj ediyorum. Dün yine şarja taktım. %20 doluyken 1 dk sonra %100 şarj oldu ve aşırı ısınma gözlemledim. Sonra takıp çıkardım bir çok kez her defasında geriye doğru %98 96... 60 giderek düştü. Ve ısınma sorunu devam ediyordu. Bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan var mı?

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Bende dün sorun yaşadım. Aldığımdan beri powerbank ile şarj ediyorum. Dün yine şarja taktım. %20 doluyken 1 dk sonra %100 şarj oldu ve aşırı ısınma gözlemledim. Sonra takıp çıkardım bir çok kez her defasında geriye doğru %98 96... 60 giderek düştü. Ve ısınma sorunu devam ediyordu. Bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan var mı?

Hocam bu şikayet ilk oluyor dur herhalde daha önce duymadım birşey söylemek zor ben şarjı bitinceye kadar takıyorum sen %20 diyorsun bir ihtimal ondan olabilir mi selametle

Ercan53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Mi6 ve Redmi8pr
Konular
1
Hocam bu şikayet ilk oluyor dur herhalde daha önce duymadım birşey söylemek zor ben şarjı bitinceye kadar takıyorum sen %20 diyorsun bir ihtimal ondan olabilir mi selametle
Aldığımdan beri tam bitmeden şarja takıyorum. Aşırı ısınma ilk defa oldu. Elimi dokununca acıtacak kadar ısındı. Bu olaydan sonra kullanma konusunda tereddüt yaşadım. Ama şuan sorunsuz kullanıyorum. Bu olaydan sonra şarj etmedim. Bir daha böyle ısınırsa yazarım. Isınma neden olur, bir yerde bir terslik var? Bunu anlamaya çalışıyorum. İyi günler.

basmane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
iPhone 7plus
Konular
0
Yeni konu açmak istemedim benim mi band 2 çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor.Bununla ilgili yazılım falan var mıdır? Yoksa ekran mı gümlemiştir.Yabancı siteleri araştırdım Şarjını bitirin %100 e kadar şarj etmeyin kendi kendine düzelir gibi birşeyler yazmışlar.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Aşırı ısınma pil veya işlemciden olur. Yüksek amperli bir hızlı şarj adaptörü ile şarj etmişseniz belki sebebi bu olabilir. Mi band 2 de hızlı şarj desteği olfuğunu sanmıyorum.

basmane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
iPhone 7plus
Konular
0
Aşırı ısınma pil veya işlemciden olur. Yüksek amperli bir hızlı şarj adaptörü ile şarj etmişseniz belki sebebi bu olabilir. Mi band 2 de hızlı şarj desteği olfuğunu sanmıyorum.

Teşekkür ederim bilgi icin.3 siparişi verdim 2 yi kenara kaldirdik bakalim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt