Mi Band 2 A101'e Geliyor

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
5 Nisan Perşembe günü A101 marketlerinde Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik satışı olacak.
Fiyatı: 99,95 TL
Merak edenler veya internet üzeri sipariş ile uğraşmak istemeyip hemen almak isteyenlerin bilgisine :)

haXan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note4
Konular
3
n11 de ücretsiz kargo 98 TL

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
n11 de ücretsiz kargo 98 TL
Fiyattan sonra yazılanları okumadınız herhalde.
Yoksa bende biliyorum Miui merkette kırılmaz cam dahil + ücretsiz kargo 99.90 tl demeyi.

haXan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note4
Konular
3
Fiyattan sonra yazılanları okumadınız herhalde.
Yoksa bende biliyorum Miui merkette kırılmaz cam dahil + ücretsiz kargo 99.90 tl demeyi.

Fiyattan sonra yazılanları okudum da A101 gibi bir firma bu tarz ürünlerde toplu alım yaptığından cazip satış fiyatıyla piyasaya çıkıyor olması gerekiyordu...

Fakat piyasa fiyatıyla aynı fiyata satması mantıksız olmuş. Biraz fazla alıngansınız sanırım...

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Fiyattan sonra yazılanları okudum da A101 gibi bir firma bu tarz ürünlerde toplu alım yaptığından cazip satış fiyatıyla piyasaya çıkıyor olması gerekiyordu...

Fakat piyasa fiyatıyla aynı fiyata satması mantıksız olmuş. Biraz fazla alıngansınız sanırım...
Alınganlıkla alakası yok. Yorum yapmadan şurda kimse bilmiyormuş gibi link paylaşıyorsun sanki bi tek senin haberin var başka yerlerde satılan fiyatlardan.
Ne kadara sattığı da ilgi alanıma girmiyor sadece forumda haberi olmayanların haberi olsun diye yapılmış bir paylaşım.

haXan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note4
Konular
3
Alınganlıkla alakası yok. Yorum yapmadan şurda kimse bilmiyormuş gibi link paylaşıyorsun sanki bi tek senin haberin var başka yerlerde satılan fiyatlardan.
Ne kadara sattığı da ilgi alanıma girmiyor sadece forumda haberi olmayanların haberi olsun diye yapılmış bir paylaşım.

Sabaha kadar tartışalım burada istersen.. Senin ne kadara satıldığı ilgili alanına girmiyor olabilir fakat forumda haberi olmayanların haberi olsun diye belirttiğin kesimin haberi olsun diye paylaştım bende...

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Sabaha kadar tartışalım burada istersen.. Senin ne kadara satıldığı ilgili alanına girmiyor olabilir fakat forumda haberi olmayanların haberi olsun diye belirttiğin kesimin haberi olsun diye paylaştım bende...
Bu foruma takılan herkes mi band 2 alırken nelere dikkat etmesi gerektiğini nerelerde satıldığını hangi sitede ne kadara satıldığını hatta hangi firmaların veya şahısların güvenilir olduğunu dahi az çok bilir merak etme sen.
Hayırlı günler

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Profesyonel Ses-Işık Sistemleri
Konular
6
Yarın bende alacam A101'den.
İnternet ile uğraşmak, Kargo Beklemek istemeyenler için güzel fırsat.

rcpdmrz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Lg
Konular
10
Bim'de 85 liraya var arkadaslar