Soru Mi App Store

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Son olarak bu mesajı inceler misiniz. Uygulama - Xiaomi App Store
Teşekkürler, bu konudan faydalanarak com.xiaomi.market_8.8.15.443 sürümünü yükledim. Tam olmasada en azından update kısmı İngilizce olduğu için daha anlaşılır oldu. Güncellediğim bazı uygulamalarda uyumsuzluk sorunu çıktı ne alakaysa anlamadım ama güncellemeyi kaldırınca normale döndü. Mallesef Xiaomi nin bu tür konularda çok eksiği var. Kendi uygulamalarını güncellemek için kırk takla atıyoruz halbu ki sistem içinde olması lazım..

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Eskiden global sürümde iken bölge seçimi vardı orada Hindistan seçtiğinizde Mi App Store uygulaması gelirdi ve onun üzerinden uygulama güncellemesi vb. işlem yapabilirdik. Şimdi arıyorum bulamıyorum bir tane buldum o da full Çince, güncelleme yapmaya korktum dil çinceye döner diye. Bu konuda Bu konuda bilgisi olan var mıdır? Bu uygulamanın Türkçesi yada en kötü ihtimal İngilizce sürümünü bulabilir miyiz. Şimdiden teşekkürler.

Apk mirrordan App updater uygulamasını bi deneyin bi ara ben çalıştırmıştım otomatik buluyordu güncellemeleri yazılım sürümi,ne göre değişiyor

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Öncelikle resmini gönderdiğin Çince sürüm için konuşuyorum sürüm numarası için her bir uygulamanın altında aşağı bakan yön simgesi var ona basarsanız sürüm ile ilgili bilgileri genişlemiş olursunuz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-24-18-48-05-893_com.xiaomi.market.jpg
    Screenshot_2019-11-24-18-48-05-893_com.xiaomi.market.jpg
    302 KB · Görüntüleme: 26

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Öncelikle resmini gönderdiğin Çince sürüm için konuşuyorum sürüm numarası için her bir uygulamanın altında aşağı bakan yön simgesi var ona basarsanız sürüm ile ilgili bilgileri genişlemiş olursunuz.
Evet sonradan farkettim üstat, hatta birkaç uygulamaya güncelleme de yaptım fakat sorun çıktı geri kaldırdım.

Üst Alt