Soru Mi App Store

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Eskiden global sürümde iken bölge seçimi vardı orada Hindistan seçtiğinizde Mi App Store uygulaması gelirdi ve onun üzerinden uygulama güncellemesi vb. işlem yapabilirdik. Şimdi arıyorum bulamıyorum bir tane buldum o da full Çince, güncelleme yapmaya korktum dil çinceye döner diye. Bu konuda Bu konuda bilgisi olan var mıdır? Bu uygulamanın Türkçesi yada en kötü ihtimal İngilizce sürümünü bulabilir miyiz. Şimdiden teşekkürler.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Şimdi cihaz dili İngilizce olunca uygulama da İngilizce oluyor ama diğer dillerde uygulama da olmadığı için varsayılan olarak Çince oluyor. Sürüm yanında g yazıyorsa o uygulamaları güncellemeyin bence ama yanında g yazmayan uygulama sürümlerini guncelleyebilirsiniz.

Mesela Galeri 2. 2.14.13 g > 2.2.15 yazıyorsa güncellediginiz zaman Türkçe sürüm gidiyor yerini İngilizce olan Çin sürümü alıyor

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi cihaz dili İngilizce olunca uygulama da İngilizce oluyor ama diğer dillerde uygulama da olmadığı için varsayılan olarak Çince oluyor. Sürüm yanında g yazıyorsa o uygulamaları güncellemeyin bence ama yanında g yazmayan uygulama sürümlerini guncelleyebilirsiniz.

Mesela Galeri 2. 2.14.13 g > 2.2.15 yazıyorsa güncellediginiz zaman Türkçe sürüm gidiyor yerini İngilizce olan Çin sürümü alıyor
Uygulama Çince olduğu için sürüm numarasının yanında yazan zaten anlaşılmıyor ki
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üstat gerek 9.2.2 olsun gerek 10 sürümü olsun bunlarda kurulumdan sonra sanki bağlantı yapamıyor gibi belli bir ekranda kalıyor orayı geçtiğinizde de uygulamaları görmüyor. Hala uğraşıyorum.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Oneplus 9 5G
Konular
188
Üstat gerek 9.2.2 olsun gerek 10 sürümü olsun bunlarda kurulumdan sonra sanki bağlantı yapamıyor gibi belli bir ekranda kalıyor orayı geçtiğinizde de uygulamaları görmüyor. Hala uğraşıyorum.

Son olarak bu mesajı inceler misiniz. Uygulama - Xiaomi App Store

Dream051

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Eskiden global sürümde iken bölge seçimi vardı orada Hindistan seçtiğinizde Mi App Store uygulaması gelirdi ve onun üzerinden uygulama güncellemesi vb. işlem yapabilirdik. Şimdi arıyorum bulamıyorum bir tane buldum o da full Çince, güncelleme yapmaya korktum dil çinceye döner diye. Bu konuda Bu konuda bilgisi olan var mıdır? Bu uygulamanın Türkçesi yada en kötü ihtimal İngilizce sürümünü bulabilir miyiz. Şimdiden teşekkürler.

hocam bide bunu denermisiniz ben kurdum güncellemeleri buldu dil ingilizce.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android sürümü uyumlu olmayabilir hocam.
hocam android sürümü uyumlu uygulama hatalıymış.

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
hocam bide bunu denermisiniz ben kurdum güncellemeleri buldu dil ingilizce.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam android sürümü uyumlu uygulama hatalıymış.
Üstat benim istediğim Xiaomi ürünleri mağazası değil, Xiaomi nin kendi uygulamalarının güncellenmesini sağlayan app store uygulaması.

Üst Alt