Yardım Mi Airdots Pro 2 güncelleme

harunaydiiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Mi AI uygulaması kulaklığımı hiçbir türlü görmüyor, aynı problem sizde de var mı?

rydwan89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
İphone xs
Konular
2
Mi AI uygulaması kulaklığımı hiçbir türlü görmüyor, aynı problem sizde de var mı?
Aynı durum bende de mevcut ilk aldığımda güncellemesini yaptım kulaklıklara görev atadım ancak mi uygulamasına güncelleme yapıldıktan sonra uzun süredir kullaklıkları göremiyorum ve görev atayamıyorum umarım bir güncelleme gelir ve düzelir

Oyla:

harunaydiiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Aynı durum bende de mevcut ilk aldığımda güncellemesini yaptım kulaklıklara görev atadım ancak mi uygulamasına güncelleme yapıldıktan sonra uzun süredir kullaklıkları göremiyorum ve görev atayamıyorum umarım bir güncelleme gelir ve düzelir
Airdots Pro'dan Airdots Pro 2'ye geçtim sırf uygulama desteği için, başımıza gelene bak be hocam...

Oyla:

Aliozis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Öziş
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0

Arkadaşlar şöyle bir uygulama var googleplay de yakında diyor daha çıkmadı mi ai uygulaması olabilir kayıt oldum bekliyorum belki bu kulaklık bağlama ve güncelleme sıkıntımıza çözüm olur

Oyla:

merkuretrosu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cahit
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
1
merhaba, bugün airpods kulaklık aldım sanırım güncelleme yapmam lazımmış uygulamayı hiçbir yerde bulamıyorum.

Oyla:
Üst Alt