Yardım Mi Airdots Bağlantı Sorunu

emincansen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Kararlı 10.3.3.0
Telefon Modeli
Xiaomi Mi9 se
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar selam. Birisi aliekspressten diğeri sahibinden olmak üzere iki adet Mi Airdots Bluetooth kulaklık satın aldım. Ürünlerin bağlantısını yapamıyorum. Şarj kutusundayken iki kulaklığında ışığı yanıyor ama kutudan cıkarttığım zaman sağ kulaklık hiç bir tepki vermiyor sadece sol kulaklık telefona bağlanıyor. Normal şartlar altında iki kulaklığı birbirine bağlayıp ondan sonra tekini telefona bağlamam gerekiyor ama malesef kulaklığın teki tepki vermediği için bağlayamıyorum. Yaklaşık 3 gün sorunsuz kullandım beğendiğim için Hepsiburada'dan kardeşimede satın aldım. Ama şu an iki ayrı cihazında sadece tek kulaklığını bağlayabiliyoruz. Bunun sebebi nedir ve çözümü nasıl yapabiliriz. Teşekkürler şimdiden

Zeta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Cihazınızdan bütün kulaklıkları unutun. Cihazları kutularından çıkartın ve 15saniye kadar tuşlarına basılı tutup kulaklıkları tamamen kapatın (kırmızı led yanmalı). Daha sonra iki kulaklığa da aynı anda basılı tutup açın. Kulaklıklar eşleştikten sonra hemen bluetooth'u açın ve kulaklıklar ile telefonu eşleştirin. EK OLARAK; bir cihaza iki kulaklığı birden BAĞLAMAYIN. Qcy, xiaomi gibi markalar F/P ürünler üretirler. Böyle küçücük mevzulardan bile sorun çıkar. İki ayrı cihazda eşleşmiş durumda olan kulaklıklar bağlantı sorunu yaşayabiliyorlar.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Forum Kurallarımız gereği;
  • 3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır.

Oyla:
Üst Alt