Çözüldü Mi Account Farklı kullanıcı ID

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakanarslan30

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi 8
Konular
17
Telefonuma yeni kurulum attım Mi Flash tool veya twrp ile yaptım ancak ilk açıldığında benden Mi account şifresi istiyor ama Mi account ID bana ait değil haliyle şifrede kabul etmiyor. Ne yaptıysam çözcemedim Yardımcı olacak var mı?

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Telefonuma yeni kurulum attım Mi Flash tool veya twrp ile yaptım ancak ilk açıldığında benden Mi account şifresi istiyor ama Mi account ID bana ait değil haliyle şifrede kabul etmiyor. Ne yaptıysam çözcemedim Yardımcı olacak var mı?
Ücretli onarım bölümündeki 2 kişi de bu işi yapıyor onlardan yardım almanız lazım.

hakanarslan30

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi 8
Konular
17
Ücretli onarım bölümündeki 2 kişi de bu işi yapıyor onlardan yardım almanız lazım.
4 yıldır kullandığım telefon bu gün tamirden sonra başkasına ait account hesap ile geldi. İlk defa başıma bu geldi sorun nedir ? Bu işi yapan ne yapmış böyle. Bu forumda herşey ücretlimi_? basit bir yolu varken 1000 lira değeri etmeyen telefondan kaç kez para vereceğiz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
4 yıldır kullandığım telefon bu gün tamirden sonra başkasına ait account hesap ile geldi. İlk defa başıma bu geldi sorun nedir ? Bu işi yapan ne yapmış böyle. Bu forumda herşey ücretlimi_? basit bir yolu varken 1000 lira değeri etmeyen telefondan kaç kez para vereceğiz.
Tamirden sonra yazmışsınız... Hesabın tamirciye ait olmadığını teyit ettiniz mi? Cihazınız nasıl bir onarım görmüştü?

hakanarslan30

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi 8
Konular
17
problem çözülmüştür.Başkasına ait hesap olup şifresi istenip düzeltilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt