Yardım Mi account bölgesi değiştirme

melphis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.3.3
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar, Mi accountumun bölgesini değiştirmeye çalışıyorum. Ancak Hesaplar>Mi Hesabı>Kişisel Bilgiler>Bölge seçeneğinde Türkiye kayıtlı ve değişmiyor. İnternetten araştırdığım kadarı ile de hesabı silip yeni hesap açın diyorlar. Benim cihazım mi8 unlocklu ve migrostan alırken rus romu ile yüklü gelmişti. Ben de global roma geçmiştim. Benim sormak istediğim, eğer hesabı silip yeni account açarsam bir sıkıntı yaşar mıyım? Brick falan olmaz değil mi? Teşekkürler.

Boyka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
coke
Cihazım
xiaomi Mi8
Konular
0
merhaba aynı sorun bende de var. Ben bekleyip mi8 global sürümünü aldım. 10.3.4.0 kararlı
Tlf dili Türkçe fakat temadan sıkılıp değiştirmek için temalara girdiğimde sürekli hintçe yorumlar ve hint temaları görüyordum. her yerine baktım miui hesabımda bölge india olarak görülüyor. Ne yazık ki herhangi bir menü de yok değiştirmek için. kullandığım rom dan mutluyum sadece miui hesabımda ki india olan yeri Türkiye yapmak istiyorum. Forumlarda kimi miui hesabını sil demiş kimi ben denedim işe yaramıyor demiş. Yabancı forumlarda buna dahil bulamadım bir yolunu. bilen duyan varsa cevap yazarsa sevinirim.

Oyla:

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
merhaba aynı sorun bende de var. Ben bekleyip mi8 global sürümünü aldım. 10.3.4.0 kararlı
Tlf dili Türkçe fakat temadan sıkılıp değiştirmek için temalara girdiğimde sürekli hintçe yorumlar ve hint temaları görüyordum. her yerine baktım miui hesabımda bölge india olarak görülüyor. Ne yazık ki herhangi bir menü de yok değiştirmek için. kullandığım rom dan mutluyum sadece miui hesabımda ki india olan yeri Türkiye yapmak istiyorum. Forumlarda kimi miui hesabını sil demiş kimi ben denedim işe yaramıyor demiş. Yabancı forumlarda buna dahil bulamadım bir yolunu. bilen duyan varsa cevap yazarsa sevinirim.

Ayarlar arma kısmına bölge yazıp çıkan bölge ayarından Türkiye olarak seçmeyi denediniz mi?

Oyla:

Boyka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
coke
Cihazım
xiaomi Mi8
Konular
0
Tlf da zaten bölge Türkiye. Dil Türkçe. Sorun miui hesabında ki bölgenin india olarak görünmesi. Kanayan yara sanırım kimse bilmiyor. Neden böyle bir saçmalık var anlayabilmiş değilim. Teşekkürler yardım için.

Oyla:

Boyka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
coke
Cihazım
xiaomi Mi8
Konular
0
Çözüldü. Ama şöyle. İlk olarak xiaomi global yardım tırt. İmkansız sorry diyip geçiştirdiler beni. Sanırım sitesinden yardım bölümüne girip mail adreslerine miui hesabımda ki bölgenin india dan Türkiye ye döndürmek istediğimi yazdım. Hiç forumlara bakmıyormusunuz herkes yardım bekliyor dedim ve gerçekten adı çince olduğu için okuyamadığım biri yardımcı oldu. Sabah mail gelmiş tlf dan miui hesabıma girdim bölge Türkiye. İnsan ister istemez bi oha oluyor ama onlarada dediğim gibi orda olduklarını bilmek güzel. Umarım aynı sorunu olanlara yardımcı olur.

Oyla:

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
Çözüldü. Ama şöyle. İlk olarak xiaomi global yardım tırt. İmkansız sorry diyip geçiştirdiler beni. Sanırım sitesinden yardım bölümüne girip mail adreslerine miui hesabımda ki bölgenin india dan Türkiye ye döndürmek istediğimi yazdım. Hiç forumlara bakmıyormusunuz herkes yardım bekliyor dedim ve gerçekten adı çince olduğu için okuyamadığım biri yardımcı oldu. Sabah mail gelmiş tlf dan miui hesabıma girdim bölge Türkiye. İnsan ister istemez bi oha oluyor ama onlarada dediğim gibi orda olduklarını bilmek güzel. Umarım aynı sorunu olanlara yardımcı olur.
Ben de deneyeceğim Xiaomi daha ilk çıktığında sadece çin de satılırken almıştım xiaomi hesabı bölge çin doğal olarak. Bakalım işe yarayacak mı yazarım buraya.

Oyla:

mi türkiyeufuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Merhaba ! Benimde o mail adresine ihtiyacım var.O bahsettiğin mail adresini veya siteyi bana iletebilir misin ? :)

Oyla:
Üst Alt