Yardım Mi Account Bağlanılamıyor

Paralor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14.0.2
Telefon Modeli
Redmi Note 9s
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonu sıfırlarken mi hesabıma bağlanmamı istedi. Şifremi girdiğimde bağlanamıyor hatası verdi. Daha sonra google cihazlarımdan cihazdaki verileri sildim. Telefon sıfırlandığında tekrar mi account girmemi istedi fakat yine bağlanamama hatası aldım. Yanlış şifre girdiğimde şifrenin yanlış olduğunu belirtiyor. Çözümü var mı?

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Telefonu sıfırlarken mi hesabıma bağlanmamı istedi. Şifremi girdiğimde bağlanamıyor hatası verdi. Daha sonra google cihazlarımdan cihazdaki verileri sildim. Telefon sıfırlandığında tekrar mi account girmemi istedi fakat yine bağlanamama hatası aldım. Yanlış şifre girdiğimde şifrenin yanlış olduğunu belirtiyor. Çözümü var mı?
Bu Bazen Olmakta. Çözümü Çok Basit Herhangi bir başka telefonun internetini paylaşıp telefonu o internetten aktif ederseniz çözüm olacaktır.

Oyla:

Paralor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu Bazen Olmakta. Çözümü Çok Basit Herhangi bir başka telefonun internetini paylaşıp telefonu o internetten aktif ederseniz çözüm olacaktır.
Elimde başka telefon yok. Bilgisayardan aynı bağlandığım wifi ağını paylaştım yine olmadı.

Oyla:

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Bazı Ağlar Miui sunucuların engelliyor o yüzden telefon hattı üzerinden açmayı dene.

Oyla:

Paralor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bazı Ağlar Miui sunucuların engelliyor o yüzden telefon hattı üzerinden açmayı dene.
Telefonu sıfırlamamdaki amacım sim kartım çalışmıyordu. Yazılımsal olduğunu düşündüğüm için telefonu sıfırladım. Şu anda sim kartına erişemiyor.

Oyla:

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
O zaman Büyük ihtimalle donanımsal iletişim problemi mevcut. Arkadaşlar yardımcı olabilir.

Oyla:
Üst Alt