Anket Mi A3 Vs Note 7

Xiaomi Mi A3 mü Redmi Note 7 mi ?

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Bu iki model arasından çıkamıyorum... Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.....

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
A3 daha yeni çıktı diye biliyorum hocam forumda hiç kullanana denk gelmedim. Fakat olaya saf Android vs miui olarak bakalım.

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
A3 daha yeni çıktı diye biliyorum hocam forumda hiç kullanana denk gelmedim. Fakat olaya saf Android vs miui olarak bakalım.
İkisinde kullanıyorum o konu sorun değil şahsi görüşüm.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu an Mi 6 da pixel experience Android 10 beta kullanıyorum çok da memnunum. MIUI Eu da çok kullandım. Ben daha çok kullananlardan amoled ekran ,çözünürlük ,parlaklık gibi konularda deneyim merak ediyorum ...

XiaomiTeam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüsamettin
Cihazım
Mi3,Mi4
Konular
0
Mi A3 daha güzel bir cihaz kamera olarak note 7 samsung sensör kullanıyor a3 sony sensör kullanıyor depolama olarak note 7 emmc 5.1 a3 ufs 2.1 kullanıyor note 7 snapdragon 660 a3 665 kullanıyor ekran olarak a3 amoled kullanıyor (çözünürlük düşük ama gayet yeterli bir deneyimi var şarj süresi inanılmaz derecede iyi) ekran altından parmak izi vs a3'ün sayılacak birçok güzelliği var aslında ama başlıca önemli farklar bunlar.Tek eksik yani miui olmayışı.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Konu ilgili bölüme taşımıştır.

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
En çok düşündüğüm şey Mİ A3'ün ekran panel kalitesi,bence Note 7'den daha iyi ve ergonomik bir tasarım ile gelebilirdi şayet 1080p olsaydı.

XiaomiTeam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüsamettin
Cihazım
Mi3,Mi4
Konular
0
En çok düşündüğüm şey Mİ A3'ün ekran panel kalitesi,bence Note 7'den daha iyi ve ergonomik bir tasarım ile gelebilirdi şayet 1080p olsaydı.
günlük kullanımda farkı hissedilmiyor çözünürlüğün, youtube videolarında abartıldığı kadar kötü değil gereksiz yere takılmış bu konuya şayet ben miui olmadan cihaz kullanabilirim diyorsanız her türlü a3 note 7den 2 gömlek üstün bir cihaz.

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
günlük kullanımda farkı hissedilmiyor çözünürlüğün, youtube videolarında abartıldığı kadar kötü değil gereksiz yere takılmış bu konuya şayet ben miui olmadan cihaz kullanabilirim diyorsanız her türlü a3 note 7den 2 gömlek üstün bir cihaz.
Bende mi a3 yönelmiş tim ancak şu an mi9 lite almayı planlıyorum 11.11 indirimini bekliyorum büyük batarya NFC kızıl ötesi kulaklık amoled tüm beklentilerimi karşılıyor

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Ben bugün Mi a3 denedim cok beğendim cihazı ekran HD+ olsada hic belli etmiyor ve bir kaç video izledim bataryaya çok yardimci oluyor. Arayüzü de zaten Android One çok akici çok hizli. Boyutu cok iyi tek elle kullanilir yani ele yatkin cihaz. Hem arka hemde ön kamerası çok iyi.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt