Yardım Mi a3 rom

Sasubaysa44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet Samed
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
6
Merhabalar evofone garantili mi a3 um var android 10 yüklu fakat bazı sorunlar mevcut cok verim alamıyorum.
Gelen Android 11 güncellemesinin cihazları brick yapması ile birlikte saf android den iyice soğudum ve miui yapma fikri aklıma geldi
Öncelikle miui yaptım diyelim geri saf Android e dönüş yapip bl kapatırsam garanti devam eder mi , bu gelen Android 11 güncellemesi gibi bir sey soz konusu mu MIUI 12 de

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Mia3 için android 11 güncellemesini şu an için yapmayın güncelleme anakartlara zarar veriyor.

Sasubaysa44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet Samed
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
6
Merhabalar evofone garantili mi a3 um var android 10 yüklu fakat bazı sorunlar mevcut cok verim alamıyorum.
Gelen Android 11 güncellemesinin cihazları brick yapması ile birlikte saf android den iyice soğudum ve miui yapma fikri aklıma geldi
Öncelikle miui yaptım diyelim geri saf Android e dönüş yapip bl kapatırsam garanti devam eder mi , bu gelen Android 11 güncellemesi gibi bir sey soz konusu mu MIUI 12 de
Bakar mısınız

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Sasubaysa44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet Samed
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
6
Cihazlara zarar verme gibi sorunu yok
Ancak kilidi kapatınca,servis daha önce açtığınızı görebilir yani kesin bir şekilde kilidi kapattım sorun olmaz diye bir şey yok.
Teşekkürler

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Romu attıktan sonra stok rom atıp kilidi kapatırsanız garanti devam eder. Android One ile MIUI cihazların bootloader kilit mantığı farklı o yüzden sıkıntı olmaz.

Üst Alt