Yardım Mi A3 - miui 12 rom kuramıyorum..

suleymane847

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Mİ A3
Konular
14
kardşim ben android 10 ile geçtim geçtikten sonra telefona hard reset atman lazım yoksa açılmaz miuı da takılı kalır twrp ile geçilebilir

emirhang03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
peki ama ben yakın tarihte bununla ilgili birsürü video izledim ve hepsi android 11 sürümü ile mıuı yüklediler..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hayır denemedim.. peki mıuı 11 kurduktan sonra mıuı 12 yi update yapabilirmiyim..
yapabilirsin ben yaptım hatta güncelleme otomatik düştü

Judge28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kazım
Cihazım
Mi a3
Konular
1
Bende mi a3 var ve şuan MIUI 12 kullanıyorum. Twrpnin düzgün yüklü olduğundan emin ol bu mi a3 te baya bir sorun yaratıyor. Kuruluma başlamadan önce twrp den yeniden başlat recovery de.
Sonra temizleme bölümünden gelişmiş temizlemeye tıkla üstten 3 tanesini seçip tamam de. Sonra MIUI kur. Sonra tekrar temizleme ye gel format data de ve her şeyi sil. Eğer her şeyi silmessen telefon açılmaz. Açılması bir 10 dk sürüyor buna aldırma ve her zaman slot a da işlem yap.
kardeş söylediğin şekilde yaptım fakat yine bir süre kapanıp açıldıktan sonra fastboot a düşüyor nerede yanlış yapıyorum anlamadım .... eğer vaktin varsa bana yardımcı olabilirmisin..?

Judge28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kazım
Cihazım
Mi a3
Konular
1
kardşim ben android 10 ile geçtim geçtikten sonra telefona hard reset atman lazım yoksa açılmaz miuı da takılı kalır twrp ile geçilebilir
geçtikten sonra diyorsun yani twrp den kurulumu yaptıkdan sonra hard reset için ne yapmalıyım..?

suleymane847

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Mİ A3
Konular
14
geçtikten sonra diyorsun yani twrp den kurulumu yaptıkdan sonra hard reset için ne yapmalıyım..?
Twrp ye geri dön wipe yani temizle ye tıkla ordan sağ taraftaki şıkkı şeç sonra yes yaz

Judge28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kazım
Cihazım
Mi a3
Konular
1
Bende mi a3 var ve şuan MIUI 12 kullanıyorum. Twrpnin düzgün yüklü olduğundan emin ol bu mi a3 te baya bir sorun yaratıyor. Kuruluma başlamadan önce twrp den yeniden başlat recovery de.
Sonra temizleme bölümünden gelişmiş temizlemeye tıkla üstten 3 tanesini seçip tamam de. Sonra MIUI kur. Sonra tekrar temizleme ye gel format data de ve her şeyi sil. Eğer her şeyi silmessen telefon açılmaz. Açılması bir 10 dk sürüyor buna aldırma ve her zaman slot a da işlem yap.
dostum aradan bukadar zaman gecmesine ragmen ben hala bu miui kuramadım... eger bos vaktin olursa bana yardımcı olabilirmisin ve anlattığın şekilde enaz 5 kez denedim sonuç hep aynı.....:(

Üst Alt