Diğer mi a3 kullanıcılarının dikkatine

İSMAİL KERMAN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İSMAİL
Cihazım
Mİ A3
Konular
5
dün sordum kimse bilmediği için yardım edemedi telefonumu yeni almıştım eski samsung telefonumda kullandığım hafıza kartını yeni telefona içindeki fotoğraf vs ulaşmak için takmıştım hatla beraber hafıza kartı bazı uygulamaları açmamaya yada çok geç açmaya başlamıştı hafıza kartını çıkardım uygulamaları normal olması gerektiği gibi hızlı bir şekilde açmaya başladı. mi a3 kullananlara duyurulur hafıza kartını kullanmayın telefonda

furkanavshar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Wk Dk
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Mühendis
Konular
3
Hocam kullandığınız hafıza kartının modeli, kapasitesi ve sınıfı nedir?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
dün sordum kimse bilmediği için yardım edemedi telefonumu yeni almıştım eski samsung telefonumda kullandığım hafıza kartını yeni telefona içindeki fotoğraf vs ulaşmak için takmıştım hatla beraber hafıza kartı bazı uygulamaları açmamaya yada çok geç açmaya başlamıştı hafıza kartını çıkardım uygulamaları normal olması gerektiği gibi hızlı bir şekilde açmaya başladı. mi a3 kullananlara duyurulur hafıza kartını kullanmayın telefonda

Hafıza kartınızda sorun olabilir. PC ye bağlayıp hata taraması yaptırın hocam. Ek olarak hangi sınıf? Ona göre de hafıza kartı hızı değişebiliyor.

furkanavshar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Wk Dk
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Mühendis
Konular
3
Hafıza kartınızda sorun olabilir. PC ye bağlayıp hata taraması yaptırın hocam. Ek olarak hangi sınıf? Ona göre de hafıza kartı hızı değişebiliyor.

syrox marka 8 gb (hemen hemen içi doluydu 6 veya 7 gb

Hocam o hafıza kartı C4 sınıfı. Yani telefonun onu görmesi bile mucize. O kartlar mazide kaldı. Yeni telefonları kısıtlarlar çünkü o kartın hızı elinizdeki telefonun hızının 100'de 1'i. Gariban telefon karta ayak uydurmaya çalışıyor. Bunu yapınca da yavaşlıyor.

C10 sınıfı UFS-II modülünde bir hafıza kartı alın, telefon nasıl uçuyor görün ;)

Üst Alt