Soru Mi A3 Kaç Saat Ekran süresi alıyorsunuz?

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Android 10 son sürümdeyim, max 9 saat ekran süresi alıyorum sizde durumlar nedir?

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Bu durum kişiye göre değişiklik gösterebilir oyun oynayan kullanıcı ile sosyal medya ve günlük kullanım için olan kullanıcılar ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekir. Ben şahsen sosyal medya ve günlük kullanıcı olarak 10 saat ekran süresi yaklaşık 44 saat son tam şarjdan sonra süre alıyorum. Orijinal en son sürüm Android 10 yüklü.

Oyla:

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Bu durum kişiye göre değişiklik gösterebilir oyun oynayan kullanıcı ile sosyal medya ve günlük kullanım için olan kullanıcılar ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekir. Ben şahsen sosyal medya ve günlük kullanıcı olarak 10 saat ekran süresi yaklaşık 44 saat son tam şarjdan sonra süre alıyorum. Orijinal en son sürüm Android 10 yüklü.
benim 9 saati geçmiyor orjinal stockta :/ oyunda fazla oynamıyorym öyle grafik isteyen hiç bi oyun oynamıyorum

Oyla:

Yanniak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Xiaomi Redmi 7
Konular
6
Redmi 7 Global 11.0.5 sürüm temiz kurulum olmadan ort. 7 saat alıyorum konum felan açık %70 4.5 g ile kullanıyorum . Gayet yetiyor bana İphone 6s ten sonra ilaç gibi geldi , Şarj aletini kaybediyorum arada bir yerini bulduramıyorum o derece şükür

Oyla:

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Redmi note 7 Pubg youtube takılıyorum
5 saat
Redmi 7 Global 11.0.5 sürüm temiz kurulum olmadan ort. 7 saat alıyorum konum felan açık %70 4.5 g ile kullanıyorum . Gayet yetiyor bana İphone 6s ten sonra ilaç gibi geldi , Şarj aletini kaybediyorum arada bir yerini bulduramıyorum o derece şükür

Arkadaşlar burası Mi A3 forumu buraya bakan arkadaşlar bu telefonun aldığı değerleri görmek ister lütfen sizde yazarken bu cihazı kullanmıyorsanız buraya yazmamınızı rica ediyorum

Oyla:

OnurPoyraz43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
Mi8
Konular
12
Mi 9 Gunluk Kullanim Ve Video izleyince 11 saat
Pubg oynayinca 5/5.5 saat

Oyla:

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Mi A3 Bölümüne açtım konuyu farkındaysanız hala başka cihazları yazmayın arkadaşlar.

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
xbatubgc hocam yorumları okumadan ben de RN8 için süre yazacaktim haha-- haha-- yorumlarda gözüme ilişti.
Basliginiz genel tüm herkese hitap eder şekilde anlaşılıyor. Anasayfada açılan Forum alanı değil ilk önce başlık gözüktüğü icin. Telefon modelinizi başlığa eklerseniz mi A3 kullanicisi olan hocalarimizin dikkatini çeker :)

Oyla:
Üst Alt