Ana Başlık Mi A3 Genel bilgiler & Teknik özellikler

GizliXiaomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XiaomiGizli
Cihazım
Samsung A20
Meslek
Öğrenci
Konular
39
İnceleme videolarını izledim bunda'da çentik sorunu var. Sırf bu yüzden Mi A2 Lite'dan soğumuştum, bu cihaz'da alınmaz sayın hocalarım. İmkanım biraz fazla olsa Mi A2 Lite'ıda satıp ya Mi 9T ya Mi Max 3 veya Mi 9 SE alırım.

Lantheyuse

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
İnceleme videolarını izledim bunda'da çentik sorunu var. Sırf bu yüzden Mi A2 Lite'dan soğumuştum, bu cihaz'da alınmaz sayın hocalarım. İmkanım biraz fazla olsa Mi A2 Lite'ıda satıp ya Mi 9T ya Mi Max 3 veya Mi 9 SE alırım.

Biraz daha alma süresini uzatırsam 2.5k bandının üstüne anca çıkabilirim Mi den başka marka da kullanmak istemiyorum.

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Genellikle yorumlar HD ekrana negatif eleştiri yönünde fakat bence android one kullanan kullanıcı zaten ekrandaki görüntünün kalitesine, daha açıkçası görselliğe önem vermiyordur. Bu durumda da düşük çözünürlüğün sağlayacağı batarya tasaruufu artı olarak değerlendirilebilir.
Taktınız android oneye hocam bu cihazlara istediğin custom rom ve eu miuı gsi miuı vs yükleniyor zaten şu sisteme gere telefon değerlendşrmeden vazgeçin önemli olan donanım yazılkm hertürlü çözülüyor zaten

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Garantisiz mi9t satılıyor 2000e ins 2000 altı gelir en sorunsuz yazılım bence nekadar sade ve basit olsada

hknrgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi4 LTE
Konular
3
Merhaba Mi A3 de VOLTE var. Peki VOWİFİ de var mı? Ona göre alacağım bu telefonu.

addidas_85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Best
Cihazım
Note 4 SD 32
Konular
0
Ortalama ne kadar erken süresi alıyorsunuz?

Nescan1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nesim
Cihazım
Xiaomi mi a3
Konular
0
mi a3 te telefonu kulağa götürmeden hoparlörü aktif pasif yapınca hoparlör pasif olmuyor ve ses hep hoparlörden geliyor. Bu büyük bir sıkıntı. Başkasında da oluyor mu böyle bir sorun

Proxsima

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Proxsima
Cihazım
Henüz yok
Konular
0

Modelinin arayüzünü diğer redmi note cihazları gibi yapabiliyor muyuz?

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6

Modelinin arayüzünü diğer redmi note cihazları gibi yapabiliyor muyuz?
Arayüz değişir komple rom atılır redmi değil cc9e modeli ile aynı a3 onun romu miuı11 ve o kurulur miuı redmide değil tüm xiaomide var a serileri hariç

wquzun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami GÜVEN
Cihazım
xiaomi Mi a3
Meslek
emekli
Konular
3
selam arkadaşlar H.B dan mia3 alarak aranıza katıldım telefonum daha gelmedi e-fatura göndermişler faturadaki yazan IMEI bütün servislerde denedim böyle bir IMEI kayıtlı değil diyor E-devlet üzerinden BTK da sorgulama yaptığımda kayıtlı görünüyor cihazın garantisini nereden bakacağım.bir de telefon gelince yapmam gerekenler varmı kontrol açısından androide yabancıyım 7 senedir windows cihaz (lumia 920)kullanıyorum dahada idare ederdi ama WhatsApp 14 ocaktan sonra kullanılamayacak. araştırdım f/p olaraka a3 hoşuma gitti. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler saygılar.

Üst Alt