Yardım Mi A3 Gcam hakkında

narcose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
Mi A3
Konular
2
Merhaba arkadaşlar,

telefonuma bir çok gcam kurdum ancak hepsinde şöyle bir sıkıntı var, fotoğrafları sürekli hareketli çekiyor, gcam içerisinden hareketi devre dışı bıraksam bile aynı, stabil çalışan ve bu sorunu yaşatmayan gcam var mıdır?

bir de fotoğraf çekerken düğmeye basar basmaz çekmesini istiyorum ancak biraz gecikme oluyor, gcam de ise böyle olmuyor, bu yüzden gcam istiyorum ancak onda da dediğim gibi hareketli fotoğraf olduğundan düzeltemedim.

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Mi A3 cihazınızın yazılımında herhangi bir değişiklik yaptınız mı? Bahsettiğiniz sorunları ben hiç yaşamadım. Telefonu stok haliyle kullanıyorum yani saf android 9.0 pie.
Microsoft launcher ve simge paketi yüklü başka bir şey yapmadım. Şunu farkettim px ler ile (modlar arasında geçiş yapıp kapanmadan ) gece modunda astrophotography açıkken 15 sn de çekimi tamamliyorsa pmgc ortalama 1.5 dk da çekimi tamamlıyor ve fotoğraf kalitesi fark ediyor haliyle. Ne derece kaliteli tabi siz daha iyi fark edebilirsiniz.stok ve pmgc ile çektiklerimi ekledim. Pmgc den memnunum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

semedxs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baloglan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
6
Hypercam denemekde fayda var hocam

Oyla:

narcose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
Mi A3
Konular
2
Hdr seçeneğini ekran görüntüsündeki gibi yaparsanız gecikme olmaz.

Desteğiniz için teşekkürler, dediğiniz gibi oldu, ayarları yaptığımda hareketsiz şekilde çekiyor, Camera PX çok iyi

Oyla:

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Hdr seçeneğini ekran görüntüsündeki gibi yaparsanız gecikme olmaz.

Motion açıkken fotoğraf kalitesi düşüyor bende. Motion açıkken sabre çalışmıyor. Bir saniyelik video gibi kaydediyor fotoğrafı. Bu yüzden motion özelliğini hep kapalı tutuyorum ben.

Mi 9T Pro'da durum nasıl, mevcetin? Motion özelliğinin açık olması fotoğraf kalitesini olumsuz etkilemiyor mu sizde?

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Motion açıkken fotoğraf kalitesi düşüyor bende. Motion açıkken sabre çalışmıyor. Bir saniyelik video gibi kaydediyor fotoğrafı. Bu yüzden motion özelliğini hep kapalı tutuyorum ben.

Mi 9T Pro'da durum nasıl, mevcetin? Motion özelliğinin açık olması fotoğraf kalitesini olumsuz etkilemiyor mu sizde?
Yok hocam kalitede bir sorun olmuyor. Tam tersi güzel bir durum oluyor. Bana kısa bir video sunuyor ve video içerisinde 3 adet farklı noktalarda orjinal boyutlu resim çekiyor. Hangisini beğenirsem onu kullanıyorum. Tabi hdr+ enhanced açıkken motion otomatik olarak devre dışı kalıyor.
3 resim durumunu parrot ve pxde gördüm, diğer gcamler tek resim çekiyor video içinde. Bide focus tracking düzgün çalışmıyor motion u kapattığımda.

Oyla:
Üst Alt