Yardım Mi A3 brick oldu- persist.img yüklerken kalması.

erdemem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
A3 A2
Konular
1
Merhaba, mi a3 cihazımı miuı a çevirmeye çalışırken brick oldu. kurtarmak için büssürü rom dosya indirdim ama persist.img dosyası yüklenirken sn uzuyor ama öyle kalıyor 7 saat beklediğim oldu belki geçer diye ama geçmedi. yardımcı olur musunuz ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Cihazınız android 11 e güncelledikten sonra Twrp ile Miui rom kuramazsınız. Cihazın Ana konusunda Unbrick rehberi mevcut. Geçmiş olsun. Tekrardan Android 11 rom kurun yoksa açılmaz.

erdemem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
A3 A2
Konular
1
Cihazınız android 11 e güncelledikten sonra Twrp ile Miui rom kuramazsınız. Cihazın Ana konusunda Unbrick rehberi mevcut. Geçmiş olsun. Tekrardan Android 11 rom kurun yoksa açılmaz.
Selamlar, yorumunuz için teşekkürler. ordaki yöntemide denedim ya sahara hatası aldım ya da file system hatası verdi olmadı yöntem. farklı bir şey mi oldu cihazıma anlayamıyorum.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Selamlar, yorumunuz için teşekkürler. ordaki yöntemide denedim ya sahara hatası aldım ya da file system hatası verdi olmadı yöntem. farklı bir şey mi oldu cihazıma anlayamıyorum.
Mi flash pro indirin son sürüm Kurun ve açılışta mi hesabı isteyecek oraya Kendi mi hesabınızı girin yoksa da oluşturun ardından unbrick dosyalı romu seçin ve kuruluma başlayın

erdemem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
A3 A2
Konular
1
tekrar selam denedim ama olmadı bu seferde edl authen de kaldı. Ücret karşılığı izmir manisa çevresinde varsa yaptırmak isterim.

Üst Alt