Yardım Mi A3 bildirim panel rengi değiştirme

kamuranbey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kamuran
Cihazım
Xiaomi mi a3
Konular
3
Merhabalar, telefonu alalı 1 ay olmadı gayet memnunum. Geçenlerde bildirim paneli, ses açma kapama kısmı, telefon arama kısmı, Google yazan çubuğun ic rengi beyazdan siyah renge dönüştü. Ayarlar kısmından gece modu yada tema gibi bir kısımda bulamadım. Güncellemeler kısmına baktığımda sisteminiz günceldir de diyor. Ne yapmam lazım tekrar beyaz renge almam için? Bilgisi olan var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191004-090936.png
    Screenshot_20191004-090936.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20191004-090946.png
    Screenshot_20191004-090946.png
    1 MB · Görüntüleme: 28

ahxjjxjcjcjc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
A2 Lite
Konular
0
Merhabalar, telefonu alalı 1 ay olmadı gayet memnunum. Geçenlerde bildirim paneli, ses açma kapama kısmı, telefon arama kısmı, Google yazan çubuğun ic rengi beyazdan siyah renge dönüştü. Ayarlar kısmından gece modu yada tema gibi bir kısımda bulamadım. Güncellemeler kısmına baktığımda sisteminiz günceldir de diyor. Ne yapmam lazım tekrar beyaz renge almam için? Bilgisi olan var mı?
Ayarlardan ekrana gelin orda ekran teması var onu karanlıktan aydınlığa alın sorun düzelecektir

Oyla:

kamuranbey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kamuran
Cihazım
Xiaomi mi a3
Konular
3
Ayarlardan ekrana gelin orda ekran teması var onu karanlıktan aydınlığa alın sorun düzelecektir

Cihaz teması yazan kısım var oda cihazı aldığımdan beri otomatikteydi açık kısma aldığımda birşey değişmiyor

Oyla:
Üst Alt