Recovery Mi A3 Android 11 TWRP

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Ana konunuz içinde OrangeFox recovery yüklenme metodu anlatılmış adımları uygulayıp bu recovery' i kullanabilirsiniz.

yemekten_sonra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Galaxy s4
Konular
2
TWRP yok dostum nasıl flashlanacak?
Android 11 mi A3, bootloader açık.
kardeşim twrp bir recovery projesi ve los da bir recovery projesi yani sen, yapmaya çalışmak yerine twrp yok diyorsun. A11 içi mi a3'e twrp gelmeyecek, bu yüzden magisk yüklemek için için lineageos recovery kurmak zorundasın. ha bunu nasıl yaparım diyorsan basit, iki yöntem var.
ama bu yöntemler için geçici recovery yüklemen gerekiyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu linkte modlanmış twrp android 11 için uyarlanmış bu kurulumu yap ama dikkatli ol çünkü yeni rom yüklemezsen stock rom telefonun açılmayacak açılış ekranında kalacak. bu yüzden istediğin bir aosp rom yüklemelisin. yükleyeceğin romların hemen hemen hepsi senin geçici twrp recovery'nin yerine kalıcı olarak los recovery yüklenmiş olacak.

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
kardeşim twrp bir recovery projesi ve los da bir recovery projesi yani sen, yapmaya çalışmak yerine twrp yok diyorsun. A11 içi mi a3'e twrp gelmeyecek, bu yüzden magisk yüklemek için için lineageos recovery kurmak zorundasın. ha bunu nasıl yaparım diyorsan basit, iki yöntem var.
ama bu yöntemler için geçici recovery yüklemen gerekiyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu linkte modlanmış twrp android 11 için uyarlanmış bu kurulumu yap ama dikkatli ol çünkü yeni rom yüklemezsen stock rom telefonun açılmayacak açılış ekranında kalacak. bu yüzden istediğin bir aosp rom yüklemelisin. yükleyeceğin romların hemen hemen hepsi senin geçici twrp recovery'nin yerine kalıcı olarak los recovery yüklenmiş olacak.

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mi a3 için los linki var mı? XDA'daki kendi konusunda bile recovery vermemişler.

ktasliel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
1

Bende yukarıdaki çalışıyor. Birde 3.3.1-17 var o da çalışıyor ama bu daha sorunsuz sanki;
twrp-3.3.1-17-laurel_sprout-Installer-mauronofrio

Anlatım ; Google Translate;

• Önyükleyicinizin (Bootloader) kilidi açık olmalıdır . Değilse, verilen talimatların 1. adımını uygulayın .
  • TWRP zip dosyasını indirin ve cihazınıza kopyalayın (dahili veya harici depolama)
  • TWRP img dosyasını indirin ve PC'nizde adb ve fastboot dosyalarının bulunduğu klasörde saklayın.
  • Bir cmd satırı açın ve şu komutları yürütün (elbette o klasörde):
    adb devices (cihazınızın algılandığından emin olmak için)
    adb reboot bootloader (fastboot moduna yeniden başlamak için)
    fastboot getvar current-slot (mevcut aktif slotunuzun ne olduğunu kontrol etmek için)
    (aktif slotunuz a ise , eğer b ise sonra a ) olarak değiştirin
    • fastboot set_active b
  • fastboot erase boot
    fastboot flash boot twrp-3.3.1-2-unofficial-laurel_sprout.img
    fastboot reboot ( NOT : "Enter" tuşuna basmadan önce, Android One logosunu görene kadar cihazınızda Vol + tuşuna uzun basın . Bunu yaptığınızda, cihazınız Sistem'e değil, TWRP Kurtarma'ya önyükleme yapmaya zorlanacaktır )
  • TWRP kurtarma önyüklendiğinde, bu "şu anda etkin" yuvadaki yapıyla eşleşen bir stok boot.img'niz varsa, onu önyükleme bölümüne yükleyin. Sahip değilseniz, bu adımı atlayın...(zorunlu değil)
  • TWRP zip dosyasını yükleyin
  • Boot slotunu bu adımların başında etkin olanla değiştirin
  • Kurtarma'ya yeniden başlatın (şart değil, yalnızca yuvanın aslında değiştirildiğinden emin olmak için)
  • Sisteme Yeniden Başlatın

Üst Alt