Soru Mi a2 yüz tanima var mi?

alkatraz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
eren
Cihazım
mi5s plus
Konular
16
Bu cihazda yuz tanıma özelliği var mi? Yabanci forumlarda smart lock kismindan aktif edildiğini gördüm fakat smart locka girdiğim de ekran noş ve beyaz geliyor. Çözümünü hilen var mi?

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
Yüz tanıma kardeşimin yüzüne bakıp telefonumu açtı işe yaramaz en güzeli parmak izi hocam

Hocam zaten 9 da da hata devam ediyor telefonu parmak izi ile açarsanız bir kaç kere yüz tanıma buga giriyor tekrar smart locktan açıp kapatmak gerekiyor çalışması için.

Oyla:

Mi a2 kullanıcı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Xaiomi mi A2
Konular
0
Parmak izi ve yuz tanima ayni anda acik olunca yuz okuma arada bur calisiyor neden oluyor boyle bi cozum onerisi varmi

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
1- Böyle bir seçenek yok. Ama zaten doğrusu budur. Sizin dediğiniz gibi olsa bildirimleri okuyamadım ekran açılır. iPhone X de de böyledir.

2- Bu cihazların yüz tanıması güvenli değildir. Size benzeyen biri kilidi açabilir. Ya da resminiz ile açılabilir. Face ID ile karıştırmayın. Çok basit bir yüz tanıma var. Tavsiye etmem.
Usta güvrnli olup olmaması ayrı bişey madem yüz tanıma koydular yüzü görünce kilit açılması lazım ben elle yaptıktan sonra yüz tanıma çalışmıyor demektir

Oyla:
Üst Alt