Yardım Mi a2 Wifi Problemi

risdon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
batu
Cihazım
mi a2
Konular
1
Wifi bağlı olmasına rağmen internete giremiyorum.Bu sıkıntı her zaman olmuyor.Oldugu zaman ise diğer cihazlarda hiçbir sıkıntı olmuyor..Fabrika ayarlarına sıfırladım ama hiçbir değisiklik olmadı.Yardımcı olabilir misiniz

ilkergoren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilkergoren
Cihazım
g925f
Konular
0
Wifi bağlı olmasına rağmen internete giremiyorum.Bu sıkıntı her zaman olmuyor.Oldugu zaman ise diğer cihazlarda hiçbir sıkıntı olmuyor..Fabrika ayarlarına sıfırladım ama hiçbir değisiklik olmadı.Yardımcı olabilir misiniz
ya yazılımdan yapar yada cihazın wifi anten bolumunden yapar.cihazın daha once serviste yada biryerde sokulmusse bu cihazın pinleri kırılıyor.teknik inceleme ile sorun cozulur

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Modeminizi resetlemeyi deneyin, Bu sorun bazen telefondan değil modemden kaynaklı olabiliyor. Reset sonrası telefon ayarlarından wifi ayarlarını da sıfırlayın, sorununuz çözülecektir büyük ihtimalle.

risdon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
batu
Cihazım
mi a2
Konular
1
Modeminizi resetlemeyi deneyin, Bu sorun bazen telefondan değil modemden kaynaklı olabiliyor. Reset sonrası telefon ayarlarından wifi ayarlarını da sıfırlayın, sorununuz çözülecektir büyük ihtimalle.
Bunları da yapmıştım öncesinde malesef duzelmemisti

Üst Alt