Yardım Mi a2 stock a dönüş

dalgalar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Öncelikle selamın aleyküm
Ben bi hata yaptım farkına sonra vardım ama
İş işten gecti suan buna cözüm bulamıyor
Sorun şu mima2 cihazıma miuin10 yükledim miui 9 dan 10 twrp ile gectim hata firmware dosyasını silmeden twrp den yğkleme yaptım siilmeyi unuttum şimdi stock roma dönemiyorum her türlü mi flash yada stock romlar dosya değiştirme manuel flaşlama vs işe yaramıyor mi 6x de kaldım yardımlarınızı bekliyorum

Roadronners

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi A1
Konular
2
Öncelikle selamın aleyküm
Ben bi hata yaptım farkına sonra vardım ama
İş işten gecti suan buna cözüm bulamıyor
Sorun şu mima2 cihazıma miuin10 yükledim miui 9 dan 10 twrp ile gectim hata firmware dosyasını silmeden twrp den yğkleme yaptım siilmeyi unuttum şimdi stock roma dönemiyorum her türlü mi flash yada stock romlar dosya değiştirme manuel flaşlama vs işe yaramıyor mi 6x de kaldım yardımlarınızı bekliyorum
İyi günler adreste stock rom yükleme adresi
Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu

Oyla:

dalgalar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Şimdi ben deha önce mi a2 stock rom da rootlu kullandım ve flashtool ile yazılım yükledim onda msle yok miui attıktan sonra ayni tğkleme yaptığım yazılım ve flash tool ile flashbyapmıyor miuiye gecmeden önce yapıyordu bütün flashtool lar ile denedim her sürümü ama sonuc hüsran

Oyla:

teknisyen39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eymen
Cihazım
mi a2
Konular
3
kardeşim sorunu çözebildinmi yada çözen varsa paylaşabilirmi aynı sorun bendede var miui kurdum stock rom'a dönmek istiyorum cihaz rootlu bootloader açık twrp var yanlış birşey yapmak istemiyorum doğru yöntem nedir yardımcı olabilecek varmı ?

Oyla:

dalgalar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
kardeşim sorunu çözebildinmi yada çözen varsa paylaşabilirmi aynı sorun bendede var miui kurdum stock rom'a dönmek istiyorum cihaz rootlu bootloader açık twrp var yanlış birşey yapmak istemiyorum doğru yöntem nedir yardımcı olabilecek varmı ?
Cozum bulamadim mlsf

Oyla:

DejavuTr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi A2 4/64
Konular
4
fastboot getvar anti

ARB kontrol edin 4 ise 6X'de kaldınız demektir."Wayne" Custom romları kurup hayatınıza devam edebilirsiniz.

ARB 2 ise cihazınızı "fastboot oem edl" komutu ile edl moda alıp miflash ile a2 stock rom'u flashlayabilirsiniz.

Oyla:

rezo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rekzi
Cihazım
Mi a2
Konular
2
.

Son düzenleme:
Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
fastboot getvar anti

ARB kontrol edin 4 ise 6X'de kaldınız demektir."Wayne" Custom romları kurup hayatınıza devam edebilirsiniz.

ARB 2 ise cihazınızı "fastboot oem edl" komutu ile edl moda alıp miflash ile a2 stock rom'u flashlayabilirsiniz.
Bu ARB rakamlarının anlamı nedir 0 yok 1 var 2 diğerleri ne?

Oyla:
Üst Alt