Soru Mı A2 selfie çekim yapamıyorum

Ardasayitarsusi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Mı A2 128 gb
Konular
2
Arkadaşlar benim telefonunun modeli Mİ A2 128 GB telefonun arızası ise on kamerası çalışmıyor selfie çekim yapamıyorum normal kullanıyordum birden çekim yapmaz oldu selfie tuşuna basıyorum yine arka kamerayı gösteriyor.Problemi çözebilecek arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Arkadaşlar benim telefonunun modeli Mİ A2 128 GB telefonun arızası ise on kamerası çalışmıyor selfie çekim yapamıyorum normal kullanıyordum birden çekim yapmaz oldu selfie tuşuna basıyorum yine arka kamerayı gösteriyor.Problemi çözebilecek arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
Hiçbir işlem yaptınız mı sıfırlama gibi veya kamera uygulamasının dosyalarını sıfırlamak gibi

Oyla:

Ardasayitarsusi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Mı A2 128 gb
Konular
2
Hiçbir işlem yaptınız mı sıfırlama gibi veya kamera uygulamasının dosyalarını sıfırlamak gibi
Üstad bazı uygulamaları sildim hiç kullanmadığım kullanılmayan dosyaların birazını sildim ama camera ile ilgili mı bilmiyorum kullanmayinca sildim ne yapabilirim

Oyla:

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Üstad bazı uygulamaları sildim hiç kullanmadığım kullanılmayan dosyaların birazını sildim ama camera ile ilgili mı bilmiyorum kullanmayinca sildim ne yapabilirim
Kamera uygulamasına girin verileri temizle yapın tekrar deneyin

Oyla:

Ardasayitarsusi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Mı A2 128 gb
Konular
2
Oyla:

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
Kamera da bir hata olduğunu sanmıyorum mesela WhatsApp'ın kendi uygulaması içinde veya Instagrama uygulaması içinde on kamera gözüküyor mu obu dene bence Yukledigin bir uygulama bozmuş olabilir kamera ayarlarını ben daha önce bir QR kod okuyucu uygulama yukledigim için kamera reset atıyordu örneğin, eğer başka uygulamalarin içinden on kameradan çekim yapabiliyorsan whatsp Instagram uygulaması içinden ama kamera uygulamasından on kameraya geçmiyor ise telefonu fabrika verilerine sifirlamani öneririm düzelir

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Led ışık yanıp sönüyorsa güzellik modundadır kamera ayarlarını sıfırla yine devam edersa playstoreden başka kamera uygulaması indirip bi test et

Oyla:
Üst Alt