Yardım Mi a2 şarj problemi

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
Son iki üç gündür mi a2 telefonumda şarj çok çabuk bitmeye başladı. dün şarja taktığımda önce yavaş şarj oluyor dide sonra hızlı şarj oluyor yazdı ama hızlı şarj filan olmadı. normalde daha hızlı dolan pil daha uzun sürede tam şarj oldu. sabah telefon yüzde 100 iken şu anda yüzde 35 e düştü. alınan ekran süresi kısmı ise takılı kalmış vaziyette. 1 saat 30 dk da takılı kalmış vaziyette. telefonu kullanmaya devam etsem de ekran süresi değişmiyor. bu sorunla karşılaşan var mı ? çözüm önerisi olan. eylül güncellemesi ile alakalı olabilir mi acaba ?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Son iki üç gündür mi a2 telefonumda şarj çok çabuk bitmeye başladı. dün şarja taktığımda önce yavaş şarj oluyor dide sonra hızlı şarj oluyor yazdı ama hızlı şarj filan olmadı. normalde daha hızlı dolan pil daha uzun sürede tam şarj oldu. sabah telefon yüzde 100 iken şu anda yüzde 35 e düştü. alınan ekran süresi kısmı ise takılı kalmış vaziyette. 1 saat 30 dk da takılı kalmış vaziyette. telefonu kullanmaya devam etsem de ekran süresi değişmiyor. bu sorunla karşılaşan var mı ? çözüm önerisi olan. eylül güncellemesi ile alakalı olabilir mi acaba ?

Tam pil kullanımı istatistiklerini bizimle paylaşırsanız yardımcı olabiliriz. Ama stok mia2 romu evet çok şarj harcıyor. Bu konuda katılıyorm size

Oyla:

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
Tam pil kullanımı istatistiklerini bizimle paylaşırsanız yardımcı olabiliriz. Ama stok mia2 romu evet çok şarj harcıyor. Bu konuda katılıyorm size

3 gün öncesine kadar bu kadar şarj harcamıyorumdu ama.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191014-131657.png
    Screenshot_20191014-131657.png
    122,1 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20191014-131702.png
    Screenshot_20191014-131702.png
    150,9 KB · Görüntüleme: 14
Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
3 gün öncesine kadar bu kadar şarj harcamıyorumdu ama.

Facebook çok harcamış. Daha öncede face yi böyle kullanıyor muydunuz ? Eylül güncellemesinde ciddi bir değişiklik yok. Sadece güvenlik güncellemesi idi. Eğer kafanızda soru işareti varsa önce cihazı fabrika ayarlarına döndürünüz. Belki faydası olacaktır.

Oyla:

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
Facebook çok harcamış. Daha öncede face yi böyle kullanıyor muydunuz ? Eylül güncellemesinde ciddi bir değişiklik yok. Sadece güvenlik güncellemesi idi. Eğer kafanızda soru işareti varsa önce cihazı fabrika ayarlarına döndürünüz. Belki faydası olacaktır.
evet face instagram youtube sürekli kullanıyordum. delta servis e mecbur göndericem gibi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam şimdi farkettim de ekran fotosu attığım kısımda takılı kalmış. 43 dk face kullanımı diyor ya doğru değil o.

Son düzenleme:
Oyla:

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
aynı sorunla karşılaşan yok mu hiç ? google arama bandı kısmı da ekranın altında pie güncellemesinden önceki hali gibi. sistem güncelleme kısmından baktığımda ise en son eylül güncellemesi var.

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
aynı sorunla karşılaşan yok mu hiç ? google arama bandı kısmı da ekranın altında pie güncellemesinden önceki hali gibi. sistem güncelleme kısmından baktığımda ise en son eylül güncellemesi var.
Hocam bu dediğinize hiç denk gelmedim. Mümkünse fabrika ayarlarına dönelim, güncelleme esnasında kritik bir hata olmuş olabilir. Stok roma başka müdahale şansımız olmuyor

Oyla:

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
Hocam bu dediğinize hiç denk gelmedim. Mümkünse fabrika ayarlarına dönelim, güncelleme esnasında kritik bir hata olmuş olabilir. Stok roma başka müdahale şansımız olmuyor
hocam iki defa fabrika ayarlarına döndüm değişen bir şey olmadı. pil ve yazılım da sorun var sanırım. pil şarj olurken yüzde 97 de takıldı kaldı 100 e tamamlanmadı. çekip tekrar taktım şarj almadı. sabah denedim bu sefer şarj aldı ve tamamen doldu.

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
hocam iki defa fabrika ayarlarına döndüm değişen bir şey olmadı. pil ve yazılım da sorun var sanırım. pil şarj olurken yüzde 97 de takıldı kaldı 100 e tamamlanmadı. çekip tekrar taktım şarj almadı. sabah denedim bu sefer şarj aldı ve tamamen doldu.

Eğer sıfırlamayla çözülmediyse sorun donanımsal görünüyor hocam. İlk başta dediğiniz gibi delta servise göndereceksiniz sanırım

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi