Soru Mi A2 MIUI kurulumu

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Arkadaşlar merhaba. MI A2 formunda MIUI kurulumuna baktım ancak MIUI 9'u flaşladıktan sonra telefon bootloop oluyor ve MIUI 10'u flaşlasam bile düzelmiyor. Acaba A2'sine başarılı MIUI kurulumunu yapan birisi burada anlatabilir mi? Teşekkürler. Yaptıklarımı sırası ile anlatayım;
- Öncelikle konuda verilen tüm dosyaları indirdim.
-Daha sonra telefonu EDL moduna alarak, MiFlash 2016.04.01.0(64bit) ile MIUI 9'u telefonuma flaşladım.
- Flaşlama bittikten sonra duyduğuma göre telefonun kendisini otomatik boot etmesi gerekiyormuş. Boot etmedi, 10-15 dakika sonra kendim EDL modundan çıkararak açtım.
- Telefon açılırken bootloader kilidi açıldığı için onay istedi. Daha sonra telefon boot etmeye başladı.
- Splash geldi ancak, telefon kendisini yeniden başlatmaya devam etti. -Hemen pes etmedim. 20 kere falan yeniden başladı telefon-
- Fastboot moduna geçerek telefona Wayne-TWRP flaşladım ve oradan "Önbellek-Veri-Dalvik" bölümlerini temizledim.
- Daha sonra TWRP klasörüne attığım MIUI 10 zip dosyasını telefona flaşladım ve telefonu yeniden başlattım.
- Sonuç olarak tekrar bootloop oldu ve Android'i tekrar kurdum.

Bu arada MIUI 10 dosyasını iki kere flaşladım. Yani ilk denememde "firmware-update" klasörü olmadan denedim olmadı. İkinci denemede ilk baştan başlayarak, "firmware-update" klasörünü zip dosyasına atarak tekrar denedim ancak yine olmadı. Lütfen yardımcı olun.

Bi' el atıverin ya lütfen. :( Yapanlardan yardım istiyorum yardım!

Son düzenleme:
Üst Alt