Rehber [Mi A2] MİUİ 12-- Mi A2'yi Mi 6x'e Çevirme Rehberi[ 02.05.2020]

fatihk0c

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Hangi mesajdan bahsediyorsunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hangi mesajdan bahsediyorsunuz?
Hocam yazıdğım mesaj moderatör onayı bekliyor yazıyor. Cihazım a2. Miui 11 yüklerken bi takım sorunlar oluştu. Cihazın romunu komple silindi. Cihazın bütün izinleri açıkdurumda hiç bi şekilde flashlama yapamıyorum. Flasha basınca hata veriyor. Trwp ile rom yüklemeyi denedim yine olmadı. Cihaz içinde şu an için hiç bir rom yok acaba hangisini yüklemem gerekiyor.

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yazıdğım mesaj moderatör onayı bekliyor yazıyor. Cihazım a2. Miui 11 yüklerken bi takım sorunlar oluştu. Cihazın romunu komple silindi. Cihazın bütün izinleri açıkdurumda hiç bi şekilde flashlama yapamıyorum. Flasha basınca hata veriyor. Trwp ile rom yüklemeyi denedim yine olmadı. Cihaz içinde şu an için hiç bir rom yok acaba hangisini yüklemem gerekiyor.

MIUI 11 dediğiniz hangisi? Port olanımı yoksa mi 6x e çevirme mi?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315

Hocam twrp üzerinden şu konudaki romu yükleyebilirsiniz

Stok rom yükleyecekseniz anca cihazı mi a2 ye çevirmenizi öneririm. Mi 6x stok romunu yüklemeyin, cihazı geri a2 ye çeviremezsinz

fatihk0c

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Hocam twrp üzerinden şu konudaki romu yükleyebilirsiniz

Stok rom yükleyecekseniz anca cihazı mi a2 ye çevirmenizi öneririm. Mi 6x stok romunu yüklemeyin, cihazı geri a2 ye çeviremezsinz
Tamamdır hocam eve geçince deneyeceğim. Teşekkürler.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Yok hocam yine olmadı. Şu anda cihazda hiç işletim sistemi yok. TWRP yüklü. TWRP ile nasıl işletim sistemi kurabilirim ?

Hocam, twrp kullanmayı öğrenmeden yada emin olmadan keşke bu işe girmeseydiniz. Hele hele cihazı 6x e çevirmeniz çok riskliyken. Twrp üzerinden rom yükleme basit

Aslında Verdiğim konuda anlattım ama yine anlatayım romu indirin. Bilgisayarda rar dosyasının içini açın, firmware klasörünü delete tuşuyla silin. Ardından verdiğim diğer dosyalarında indirin. Hepsini cihaza atıcaz. Eğer bilgisayarınız telefonunuz hala görmüyorsa gün içinde bana team wiewer verin uzaktan bağlanayım. Dosyaları telefona attıktan sonra sol üstten. İnstall ile sırayla kurucaz. Bu kadar

fatihk0c

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Hocam, twrp kullanmayı öğrenmeden yada emin olmadan keşke bu işe girmeseydiniz. Hele hele cihazı 6x e çevirmeniz çok riskliyken. Twrp üzerinden rom yükleme basit

Aslında Verdiğim konuda anlattım ama yine anlatayım romu indirin. Bilgisayarda rar dosyasının içini açın, firmware klasörünü delete tuşuyla silin. Ardından verdiğim diğer dosyalarında indirin. Hepsini cihaza atıcaz. Eğer bilgisayarınız telefonunuz hala görmüyorsa gün içinde bana team wiewer verin uzaktan bağlanayım. Dosyaları telefona attıktan sonra sol üstten. İnstall ile sırayla kurucaz. Bu kadar
Hocam yarım saat 45 dakika sonra bağlanabilirmisiniz ben 12 gibi özelden yazayım size.

Üst Alt