Rehber [Mi A2] MİUİ 12-- Mi A2'yi Mi 6x'e Çevirme Rehberi[ 02.05.2020]

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
clıck2x cmd ekranında fastboot oem edl yazınca ekranda kararıyor ve pc telefonu qualcom diye tanıyor mi flash ta ise telefonu com 3 şeklinde görüyor

Tamam hocam, edl mode dediğimiz bu işte. Diğer ikisini fazla yazmışım onları kaale almayın, bu moda girebiliyorsak bl açık, Şuan cihaz yüklemeye hazır. Mi flash ile yüklemeye başlayalım. Anlattıklarımı dikkatlice uygulayın

turgutalpyurur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Tamam hocam, edl mode dediğimiz bu işte. Diğer ikisini fazla yazmışım onları kaale almayın, bu moda girebiliyorsak bl açık, Şuan cihaz yüklemeye hazır. Mi flash ile yüklemeye başlayalım. Anlattıklarımı dikkatlice uygulayın
tamam hocam uyguladım ama ya dosya sonuna gelindi hatası yada missed hello packet,try to recover yazıyo yani yüklme yapmıyor.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
tamam hocam uyguladım ama ya dosya sonuna gelindi hatası yada missed hello packet,try to recover yazıyo yani yüklme yapmıyor.

Hocam sizin indirdiğiniz rom hatalı inmiş o zaman. Tekrar indirip ve anlattığım şekilde klasöre çıkarabilir misiniz ? Çünkü ben defalarca yükledim, hata olması imkansız.

turgutalpyurur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Hocam sizin indirdiğiniz rom hatalı inmiş o zaman. Tekrar indirip ve anlattığım şekilde klasöre çıkarabilir misiniz ? Çünkü ben defalarca yükledim, hata olması imkansız.
tamam tekrar indirecem simdi teşekkürler

fatihk0c

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Hocam acil yardıma ihtiyacım var. Gösterdiğiniz işlerimleri başarı ile sırasıyla yaptım. cihaaz eski rom ile açıldı. Daha ram miui 11 kurmadan önce b i ara verdim. cihaz güncelleme aldı ve gucenllemeyi kurdum. günceleldikten sonra cihaz açılmadı.3 saniye aralıklarla başlangıc ekranında açılıp kapanıyor ne yapmam gerekiyor ?

tekmolog_17

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ümit
Cihazım
mi a2 64 gb
Konular
0
3. kısımda takılı kalıyorum yardımcı olabilecek kimse var mı acaba cihazın bootloader kilidini açıklamadaki gibi açtım ama 3. adımda takılı kaldım

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
3. kısımda takılı kalıyorum yardımcı olabilecek kimse var mı acaba cihazın bootloader kilidini açıklamadaki gibi açtım ama 3. adımda takılı kaldım
Merhabalar,

Tam olarak aldığınız hata nedir ? Detaylı yazıp ekran görüntüsü ile destekler misiniz yazınızı yardımcı olabilmemiz adına.

fatihk0c

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Benim yazdığım mesaj neden onaylanmıyor ?

Üst Alt