Haber Mi A2 MAYIS 2019 GÜNCELLEMESİ

eko_cu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi A2 6 gb
Konular
2
Son güncellemeyi henüz yapmadım belki düzelmiştir umudum var hala. O kadar güncelleme geçti hala slow motion kayıtta hata var. Onu nasıl atlıyorlar anlamıyorum. Twitter dan yazıyoruz ama nafile adamlar Türkçe anlamıyorlar

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
kaygılanma dostum herkeste var.. günde 3 defa taktığım oluyor. Artık alışkanlık edindim her boş anımda şarja takıyorum dışarı çıkarsam biter diye.
Senın batarya gitmiş benım telefon akşama kadr wifi açık arkaplanda yenı güncelleme ile toplam süre uzadı konum açıkken çok yiyor sabah şarjdan çektşm gece 12 de %45 di şarj ha ekran sğresi dersen o düşüktü 3 e yakındı WhatsApp ve telegram acık birde web WhatsApp açıktı bende bıkackez wifi kalandı mobilde açıtı bazen denıyorum 1 gün gece 12 ye kadr rahat gidiyor interneti işşn bitince kapatırsan 2 gün bi gider oyun oynamadım için o konuda yorum yapamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son güncellemeyi henüz yapmadım belki düzelmiştir umudum var hala. O kadar güncelleme geçti hala slow motion kayıtta hata var. Onu nasıl atlıyorlar anlamıyorum. Twitter dan yazıyoruz ama nafile adamlar Türkçe anlamıyorlar
İngilizce çevirip öyle yaz

Kadir Demir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir Demir
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Ekran kapalıyken parmak izi okuyucu yavaşlamış gibi

Nlfrssmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nilüfer
Cihazım
Xiomi a2
Konular
3
Guncellemeden sonra WhatsApp da sesli mesaj dinlerken ekran kendiliğinden kapanmaya başladı. Uygulama kaynaklı mi yoksa guncellemeden mi anlamadim
Telefonla ilgisi yok ben xiaomi kullanmadan önce eski trlefonmda da ayni sorunu yaşıyordum bazen hala yaşıyorm uygulamadan kaynaklı anladgm kadaryla

Üst Alt