MIUI 11 Mi a2 litre MIUI romda sıfırlama yapmayın.

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Hocalarım,benden tavsiye romlarda (tüm cihazlar için)fabrika verilerine sıfırlama yapmayın twrpye dönüyor ve sistem siliniyor.Sabahtan beri gerçekten uğraşmaktayım;

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Yusuf halil, Sürekli her bölüme konu açmayın..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Forum kurallarını okuyun...

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocalarım,benden tavsiye romlarda (tüm cihazlar için)fabrika verilerine sıfırlama yapmayın twrpye dönüyor ve sistem siliniyor.Sabahtan beri gerçekten uğraşmaktayım;
Twrp fabrika ayarlarına sıfırlama yapmaz zaten hocam wipe data yapılır yeni rom kurulacak ise advanced wipeden cache sistem data (SD tercihe göre) sonrasında otg ile rom kurulur tahminim siz advanced wipeden ne varsa sildiniz o yüzden uğraşıyorsunuz onunda yolu flash tool ile sıfır rom atmak boot kilidini kilitlemeden tabi

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
SerseristyLe, Hocam öyle değil romun içinden ayarlardan,sıfırlama twrpden değil.Telefonun ayarlarından fabrika verilerine sıfırla dediğimde twrpye attı ve resmen brick oldu cihaz.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
SerseristyLe, Hocam öyle değil romun içinden ayarlardan,sıfırlama twrpden değil.Telefonun ayarlarından fabrika verilerine sıfırla dediğimde twrpye attı ve resmen brick oldu cihaz.
Brick olsaydı o cihaz hiç çalışmazdı Tepki vermezdiZaten Custom Romlarda TWRP ile Sıfırlama Yapılıyor Ayarlardan Değil.

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Merdanov, Bilmediğimden yanlış yaptım,fastboota zor girdi cihaz 3 saat sonunda.Neyse de şuan iyi.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Bir çok twrp yüklü cihazda fabrika ayarlarına dön yapınca twrpye Atar ama format atmaz bazende format atar twrp açılıp format atar oto yani

Yusuf halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf halil
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
7
Bir çok twrp yüklü cihazda fabrika ayarlarına dön yapınca twrpye Atar ama format atmaz bazende format atar twrp açılıp format atar oto yani
Format neden öyle olur ki? Cihazımda twrp flashlamadım sadece bir kere ADB den boot ettim.Olay şöyle başladı.Miui 11 custom romumda,ayarlardan mi hesabımı girerek fabrika verilerine sıfırla dedim .Amacım sadece uygulamaların vb.silinmesi idi,fakat twrpye attı. pcye bağlandığımda cihazın hepsi boş idi 1Mb bile dolu değildi.Yani öyle bir silmiş ki bende anlamadım.İlk başta fastboota girmedi,sadece twrp vardı.Aynı romu SD karttan flashladım herşey normal gitti flashlama başarılı oldu ama cihazin hala 1Mbı bile dolmadı,rom da kurulmadı.Sonra başka bir MIUI 11 romu indirip attım yine flashlama başarılı oldu bir tane hata mesajı bile vermedi, başarılı dedi,yine yazılımı kurmadı.Sonra fabrika yazılımı olan ve MIUI olmayan saf android global kararlı sürümü flashladım ve basarısız dedi.Sonra MIUI Türkiye'den indirdiğim a2 litre twrp 3.3.1 i attım ve flashladım twrpyi yeniden başlattım ve twrp çöktü,birdaha ulaşamadım.Sonra fastboota girmeye başladı ama miflashda bile gözükmüyordu,sonra gözüktü.Bunun üzerine miflashda gözüküyorsa eğer ADB den tekrar twrp.img çalıştırayım dedim,ADB görmedi.Bunun üzerine buraya konu açtım ve o recovery modu başarısız olan global kararlı romun aynısının miflash versiyonunu yani .tgz olanı indirerek miflash üzerinden flashladım.Error uyarısı verdiğinde miflash telefonu çektim ve errora rağmen şuan sorunsuz bir android one kullanmaktayım.

Üst Alt