Yardım Mi A2 Lite Uygulamalarda Tam Ekran Sorunu

erdmklc1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
5
Xiaomi A2 Lite kullanıcısıyım son derece pişmanım aldığım için telefonun uygulama ekran sorunları var tam ekran olmuyor hiçbiryerde bazı uygulamalarda ekran iyice ufalıyo güncelleme geldi sabah 360 MB sevindim yaptım değişen gram bişi yok hiçbirşey yok Sorduğumuzda o sorunlar Android Pie de düzeliyormuş neden vermiyorsunuz tam tarih belli değil Ekimin sonu diyorlar bu rezillik resmen telefon kullanılmıyor ki spotifye giriyorsun ekran yok resmen alt panel tuşlar kapanmıyor hayvan gibiler 5.9 inç diyorlar kullanabildiğimin 4 inc falan Xiaomiden memnundum bu telefona gecene kadar. MİUİ candır.

erdmklc1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
5
Ayarlar- tam ekran görünüm - tam ekran modu na girin ve orada seçili olmayan yum uygulamalari secin . Bakalim duzelecek mi

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hiçbir özellik yok o dediğiniz ayarlar Andorid 9 da geldi zaten bize daha vermediler o güncellemeyi General Mobile yalamakla meşgul şuan Google Xiaomi ile ilgilenmiyo.

Oyla:

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Hiçbir özellik yok o dediğiniz ayarlar Andorid 9 da geldi zaten bize daha vermediler o güncellemeyi General Mobile yalamakla meşgul şuan Google Xiaomi ile ilgilenmiyo.
Çok acayip ya olur mu öyle şey

Oyla:

erdmklc1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
5
Çok acayip ya olur mu öyle şey

Aynı tepkiyi bende verdim 18:9 formatlı telefonda uygulama ekran ölçeklemesi yok bahaneleri güncelleme Google işte

Oyla:

Buneya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yakup
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Xiaomi A2 Lite kullanıcısıyım son derece pişmanım aldığım için telefonun uygulama ekran sorunları var tam ekran olmuyor hiçbiryerde bazı uygulamalarda ekran iyice ufalıyo güncelleme geldi sabah 360 MB sevindim yaptım değişen gram bişi yok hiçbirşey yok Sorduğumuzda o sorunlar Android Pie de düzeliyormuş neden vermiyorsunuz tam tarih belli değil Ekimin sonu diyorlar bu rezillik resmen telefon kullanılmıyor ki spotifye giriyorsun ekran yok resmen alt panel tuşlar kapanmıyor hayvan gibiler 5.9 inç diyorlar kullanabildiğimin 4 inc falan Xiaomiden memnundum bu telefona gecene kadar. MİUİ candır.[/QUOTE
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ustam a2 lite telefonuum arkada iki kamera var ama yanliz potre modunda olsun normal olsun video olsun sadece alt kamera cekiyor elimi koyuyorum ust kameraya hic bir aktiflesmei yok

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ustam a2 lite telefonuum arkada iki kamera var ama yanliz potre modunda olsun normal olsun video olsun sadece alt kamera cekiyor elimi koyuyorum ust kameraya hic bir aktiflesmei yok
İkinci kamera derinlik algılaması için var. Onunla fotoğraf çekemezsiniz.

Oyla:

Mesut28

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mesut
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Mi a2 lite kullanıyorum pubg gibi oyunlarda veya başka bir uygulamada alt tabana yani tuş kombinasyonunun olduğu bölümde mesaj yazamıyorum ekran basmıyor kombinasyonun olduğu bölüme dokunamiyirum ve bide sık sık hafıza kartı problemim oluyor hafıza kartı bozuk diyor yeni hafıza kartı aldım bozuktur diye ama yine aynı yardım lutfen

Oyla:
Üst Alt