Soru Mi a2 lite Sim kaydetme yapmıyor

hangman46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
nokia 5110
Konular
2
Merhaba, Mi a2 lite kullanıcısıyım. telefona yeni bir numara eklemek istediğimde sim karta ekleme seçeneğini bulamadım. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Merhaba, Mi a2 lite kullanıcısıyım. telefona yeni bir numara eklemek istediğimde sim karta ekleme seçeneğini bulamadım. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba
Böyle bir seçenek yoktur. İki yol ile rehberinize yeni kişiyi kayıt edebilirsiniz.

1)Google Hesabı
2)Miui Hesabı

Tabii buradan sim karta aktarmak çok basit.
İkisinden birine kaydedin, daha sonra rehberden sağ üstteki üç nokta basıp 'ayarlar' Kişileri içe aktar'a girin. Sim karta aktar diyin.

Not: Bu işlemi yaptığınızda tüm rehber, sim karta aktarılır. Tek tek seçemezsiniz.

Tek tek aktarma yapabilmek için, Google Play Storeden 3.parti uygulamaları tercih edebilirsiniz. Örn: Sim manager vs.

İyi günler.

Oyla:

hangman46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
nokia 5110
Konular
2
Merhaba
Böyle bir seçenek yoktur. İki yol ile rehberinize yeni kişiyi kayıt edebilirsiniz.

1)Google Hesabı
2)Miui Hesabı

Tabii buradan sim karta aktarmak çok basit.
İkisinden birine kaydedin, daha sonra rehberden sağ üstteki üç nokta basıp 'ayarlar' Kişileri içe aktar'a girin. Sim karta aktar diyin.

Not: Bu işlemi yaptığınızda tüm rehber, sim karta aktarılır. Tek tek seçemezsiniz.

Tek tek aktarma yapabilmek için, Google Play Storeden 3.parti uygulamaları tercih edebilirsiniz. Örn: Sim manager vs.

İyi günler.

Cevabınız için teşekkürler. Android one arayüz ve kullanımını çok beğenmedim. arada donma yapıyor. keşke stabil ve official bir miu sürümü olsaydı onu yükleseydim.

Oyla:
Üst Alt