Yardım Mi A2 Lite ses kayıt sorunu.

enyumen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
lg
Konular
1
Xiaomi Mi A2 Lite telefonum var, Android 9.0 global rom yüklü kendi ses kayıt proğramı yok ve daha önce düşük sürümlerde sorunsuz kullandığım marketten indirdiğim proğramlar Android 9.0 da çalışmıyor. bu konuda çözüm sunabilecek arkadaş var mı...?

gnydnyunus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Note 10 pro
Konular
7
Dostum GM ses kaydedici kullanıyorum herhangi bir sorun yok bende, bende 9.0 kullanıyorum. Sizin telefonunuzda yazılımsal bir problem olabilir. Sıfırlamayı deneyin.

Oyla:

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
Acr var kişileri hiç bir program ulaşamıyor Google store ile anlaşmalı olanlar güvenlik açığı ilan ediyor...
Bna istinaden bende acr yi samsung (galaxy) app dan indirip apk paylaşma ule gönderip yükledim sıkıntısız kullanıyorum.
General Mobile ın uygulaması var.

Oyla:

semihygbsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Acr var kişileri hiç bir program ulaşamıyor Google store ile anlaşmalı olanlar güvenlik açığı ilan ediyor...
Bna istinaden bende acr yi samsung (galaxy) app dan indirip apk paylaşma ule gönderip yükledim sıkıntısız kullanıyorum.
General Mobile ın uygulaması var.

Paylaşım için çok teşekkürler hocam. Çözümünü arayıp pes ettiğim bir sorundu. Apk paylaşımı ile hallettim. Canavar gibi çalışıyor şu an. Mi A2

Oyla:

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
Paylaşım için çok teşekkürler hocam. Çözümünü arayıp pes ettiğim bir sorundu. Apk paylaşımı ile hallettim. Canavar gibi çalışıyor şu an. Mi A2
China 32.7 li sürümünü kullanıyorum sıkıntısız kayıt yapıyor ses az geliyor oda pie olanlarda mikrofon izni yok konuşma esnasında yetki vermiyor sebebi pie den sonraki veya pie ile ses kayıt işi işletim sisteminde ekli olup kayıt yapınca karşı tarafa kısa sesle anlayabileceği şekildi bildirmek için filan falan deniliyor.

Oyla:

Kurtuluş40

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kurtuluş
Cihazım
Xiaomi note 8
Konular
9
Apk paylaşımı ile nasıl halletiniz programı yazarmısınız hangisi?

Oyla:
Üst Alt