Yardım Mi A2 Lite Güncelleme Sorunu (Güncellenemedi Hatası)

EnesUGR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
2
ÇÖZÜLDÜ..
Merhaba,
Telefonumu alalı 1 hafta oluyor. Aldığından beri hiçbir güncelleme yapmadım aynı şekilde kullandım. Dün sistem güncellemelerini yapıp Android 9a geçmek istedim. Ancak güncelleme yaparken resimdeki sorunla karşılaştım her seferinde. Sim kartı çıkarıp deneme, wifiyi unutup tekrar bağlanma, yeniden başlatma gibi okuduğum bazı şeyleri yaptım ama her seferinde yine aynı hatayla karşılaştım.
Bu sorunla karşılaşanlar var mı varsa da nasıl çözdüler ya da çözümünü bilen var mı lütfen yardımcı olun. İyi günler.angel~~

Ekli dosyalar

• fcdf73fa05c5587c011e97c109aff198.png
    fcdf73fa05c5587c011e97c109aff198.png
    402,6 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

lordcemal2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
mi4LTE
Konular
1
Benimde basima gelmisti,son zamanlarda herhangi bir mudehale yaptiysan rom,root,vs stock rom flashlarsan duzelir.Kesin çözüm mi tool ile

Oyla:

EnesUGR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
2
Benimde basima gelmisti,son zamanlarda herhangi bir mudehale yaptiysan rom,root,vs stock rom flashlarsan duzelir.Kesin çözüm mi tool ile
Öncelikle teşekkür ederim.. Hayır herhangi bir müdahale yapmadım. Zaten dediğim gibi 1hafta oldu alalı. Stock rom flashlayarak çözüldüğünü duydum ama her şey sıfırlanacağı için açıkçası pek istemedim ama mecbur kalırsam tabiki yapıcam. Başka bir yöntem biliyor musunuz?

Oyla:

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Öncelikle teşekkür ederim.. Hayır herhangi bir müdahale yapmadım. Zaten dediğim gibi 1hafta oldu alalı. Stock rom flashlayarak çözüldüğünü duydum ama her şey sıfırlanacağı için açıkçası pek istemedim ama mecbur kalırsam tabiki yapıcam. Başka bir yöntem biliyor musunuz?
Factory reset atıp deneyin. Olmaz ise miui flash uygulaması ile xiaominin sitesinden son stock romu indirip flashlayın clean all seçili olark. kesin çözülür. Bende de vardı böyle çözüm sorunu

Oyla:

EnesUGR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
2
Factory reset atıp deneyin. Olmaz ise miui flash uygulaması ile xiaominin sitesinden son stock romu indirip flashlayın clean all seçili olark. kesin çözülür. Bende de vardı böyle çözüm sorunu
Teşekkür ederim yanıtınız için, deniyeceğim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefona direk MiFlash üzerinden Android 9 stock rom flashlayarak sorunu çözdüm. Diğer gelen güncellemelerde de artık sorun çıkartmıyor.

Oyla:

Arslan999

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arslan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
0
Kardeşim benimde Mi A2 de aynı sorun var ne kadar uğraşsamda flashlama işlemini yapamadın nasıl yapılır bana söyleyebilirmisin şimdiden teşekkürler

Oyla:
Üst Alt