Çözüldü Mi a2 lite Güncelleme hatası

Thehalik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halik
Cihazım
mi a2 lite
Konular
3
Merhaba arkadaşlar artık ben bıktım şu güncelleme muhabbetinden lakin şu hatayı almaktan bıktım bildirim yerinde sürekli duruyor herkese yeni güncelleme gelmiş benim cihazım hatalı olan yüklü. Root boot işinden de pek anlamıyorum ne yapmam lazım yardımcı olun lütfen son kez yazdım daha da bu 500 liralık telefon için bu saçma güncelleme muhabbetine girmeyeceğim ne lanet birşeymiş be!
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayriyetten vpn ile denedim bu ayarlardan ön bellek felan silerek yapıyım dedim Endonezya'ya bağlandım 1028 mb geldi yinede yüklemedi cihaz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200420-010114.png
    Screenshot_20200420-010114.png
    63,2 KB · Görüntüleme: 42

bydost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
noname
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
0
Merhaba arkadaşlar artık ben bıktım şu güncelleme muhabbetinden lakin şu hatayı almaktan bıktım bildirim yerinde sürekli duruyor herkese yeni güncelleme gelmiş benim cihazım hatalı olan yüklü. Root boot işinden de pek anlamıyorum ne yapmam lazım yardımcı olun lütfen son kez yazdım daha da bu 500 liralık telefon için bu saçma güncelleme muhabbetine girmeyeceğim ne lanet birşeymiş be!
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayriyetten vpn ile denedim bu ayarlardan ön bellek felan silerek yapıyım dedim Endonezya'ya bağlandım 1028 mb geldi yinede yüklemedi cihaz
merhaba, o hata mesajında ne yazıyor hiç merak etmediniz mi? (bu güncelleme sadece Android P "yani Android 9" yüklü cihazlar içindir, mevcut Android Q "Android 10" kullanıcıları gelecekteki güncellemeyi bekleyin...) diyor. bilginize.

Thehalik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halik
Cihazım
mi a2 lite
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhaba, o hata mesajında ne yazıyor hiç merak etmediniz mi? (bu güncelleme sadece Android P "yani Android 9" yüklü cihazlar içindir, mevcut Android Q "Android 10" kullanıcıları gelecekteki güncellemeyi bekleyin...) diyor. bilginize.

Kardeşim bu hatayı ilk aldığımda burda konu açmıştım ilk böyle bir hata olduğunu biliyorum ne yazdığını lakin sitem ettiğim şey ikinci güncelleme yayınlanmış bu lanet telefona gelmemiş yada başka bir nedenden dolayı. Teşekkür ederim ilgin içinde

bydost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
noname
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
0
rica ederim.
bu durumda; sitede yetkili arkadaşların linklerini verdiği dosyaları indirip telefonu fastboot modunda flaşlayacaksınız,
ya da bilen bir yakınınız/arkadaşınız varsa yardım alacaksınız.

Üst Alt