Yardım Mİ A2 LİTE ÇENTİK SORUNU!!

UMUTPOLAT57

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mİ A2 LİTE
Konular
3
Mi a2 lite telefonumda video izlerken veya oyun oynarken centik tam ekran olmuyor ne yapilabilir yada guncelleme ile duzelirmi ???

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Abimde de aynı sıkıntılar var. Çentik konmuş ama yazılıma oturtulmamış. Baya başıboş bir cihaz şu an için A2 lite.

Örneğin Twitter'dan fotoğraf açıp tam ekran olması için ekrana bir kez dokunuyoruz çentiğin orayı beyaz yapıyor. Buna benzer bir çok bug ya da ilgilenilmemiş detaylar var. Yazılım ile düzeltilmesi gerekiyor fakat 2 güncelleme aldı şimdiye kadar ikisinde de tık yok sanırım umursamıyorlar.

Oyla:

UMUTPOLAT57

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mİ A2 LİTE
Konular
3
Abimde de aynı sıkıntılar var. Çentik konmuş ama yazılıma oturtulmamış. Baya başıboş bir cihaz şu an için A2 lite.

Örneğin Twitter'dan fotoğraf açıp tam ekran olması için ekrana bir kez dokunuyoruz çentiğin orayı beyaz yapıyor. Buna benzer bir çok bug ya da ilgilenilmemiş detaylar var. Yazılım ile düzeltilmesi gerekiyor fakat 2 güncelleme aldı şimdiye kadar ikisinde de tık yok sanırım umursamıyorlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cevapladığın icin sağol, aynen öyle ama yeni telefon ya inşallah duzeltirler

Oyla:

Hknplt0079

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi a2 li
Konular
0
Mi a2 lite kullanıcısıyım fakat android 9 güncellemesinden sonra oyun oynarken çentikler çalışmıyor bunun bir ayarı vs bileti var mı android 8 de çentikler sorunsuz çalışıyordu sadece bir kaç yerde çalışmıyordu bunun düzeltilmesi lazım

Oyla:

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Mi a2 lite kullanıcısıyım fakat android 9 güncellemesinden sonra oyun oynarken çentikler çalışmıyor bunun bir ayarı vs bileti var mı android 8 de çentikler sorunsuz çalışıyordu sadece bir kaç yerde çalışmıyordu bunun düzeltilmesi lazım

Aslında oyun bakımından bilmiyorum ama Video / Fotoğraf görüntülerken Android 8'de çentik bir işe yaramıyordu. Android 9 daha başarılı. Fakat hangi oyundan bahsettiğinizi söylerseniz belki yardımcı olabilirim.

Oyla:

Hknplt0079

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi a2 li
Konular
0
Aslında oyun bakımından bilmiyorum ama Video / Fotoğraf görüntülerken Android 8'de çentik bir işe yaramıyordu. Android 9 daha başarılı. Fakat hangi oyundan bahsettiğinizi söylerseniz belki yardımcı olabilirim.
Hocam mesela android 8 de pubgta çentik çalışıyordu Asphalt 9 da çalışmıyordu şimdi tam tersi oldu Asphalt 9 da çalışıyor pubgta çalışmıyor evet dediğiniz gibi android 9 güncellemesinde çoğu şeyi beğendim yalnız bu oyunda çentik sorunu oldu beni aydınlatırdanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Oyla:

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Hocam mesela android 8 de pubgta çentik çalışıyordu Asphalt 9 da çalışmıyordu şimdi tam tersi oldu Asphalt 9 da çalışıyor pubgta çalışmıyor evet dediğiniz gibi android 9 güncellemesinde çoğu şeyi beğendim yalnız bu oyunda çentik sorunu oldu beni aydınlatırdanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Pubg de çentik ayarı var ama çalışmıyor sanırım biraz pubg ile alakalı bir durum gibi diğer pubg güncellemesi ile düzelir diye bekliyorum.

Oyla:

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6

Evet PUBG şu an da Android 9'a tam alışamadı. Bu iPhone X çıktığında da yaşamıştı Apple. Fakat şöyle bir durum var Apple daha iyi ilgilendiği için geliştiriciler ile daha kolay oluyor. "1 Ay içinde iPhone X desteği getirin yoksa uygulama mağazadan kalkar" diyor ve işe yarıyor. Android ise maalesef çöplükten oluşuyor. Google Play Store en fazla uygulamaya sahipiz diye hava atıyor ama 2 milyon uygulama varsa 1 milyon çöp. Flappy Bird diye aratınca çıkan yüzlerce oyundan anlayabilirsiniz. Yakında destek gelecektir. Çünkü PUBG merdiven altı bir oyun değil.

Oyla:
Üst Alt