İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Apocalyptica

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fehmi
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
4
Navigasyon. BAri tamamen kalkmaliydi. Ekran dan yemesi cok garip... Tamamen kaldirmak gerek

sabetha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sabe
Cihazım
A2 Lite
Konular
0
Netflix, Tumblr, Twitter gibi uygulamalara ev wifi'i ile bağlanamıyorum. VPN ile sıkıntı olmadan giriyor ama wifi hiçbir şekilde bağlanmıyor iki gündür. İnternette başkalarında da olduğunu gördüm Pie ilk dağıtıldığında ama belirli bir çözüm bulunamamış. Sıkıntıyı yaşayan ya da çözebilen var mı? Ya da neden olabilir?

Kinqpin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Gm5 plus
Konular
0
Eyw ama bu kesin çözüm değil tabi konumu açmak gerekiyor bazı uygulamalar için. Açtığımızda wifi yavaş çalışıyor

Aynen normalde benim konumum hep açık oluyordu. Sorun giderilene kadar harita vs hariç kapalı tutacağım mecbur. Bide sorun tüm a2 lite larda yok. Sizin ki kaç gb lik model ?

N U A N S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
7
Memnun değilim! Geri dönüşü de yok deniyor.. Bari ya düzeltme güncellemesi yayınlasalar, ya da geri çekseler oreo 8.1e geri dönsek! İlerlemesi gerekirken gerilemiş resmen. Arama yaparken 8.1de çentikte dahil kullanabılıyorduk, 9dan sonra kısmen kullanabiliyoruz hale bak komik bu yetkililer ya

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Memnun değilim! Geri dönüşü de yok deniyor.. Bari ya düzeltme güncellemesi yayınlasalar, ya da geri çekseler oreo 8.1e geri dönsek! İlerlemesi gerekirken gerilemiş resmen. Arama yaparken 8.1de çentikte dahil kullanabılıyorduk, 9dan sonra kısmen kullanabiliyoruz hale bak komik bu yetkililer ya

Başta ben de memnun değildim fakat çentik olayı ve bir kaç hata dışında Pie'nin daha iyi olduğu, pili ve ekran kullanımını öğrenerek pil süresini uzattığı, daha kararlı ve
fonksiyonel olduğu hissediliyor, belki alışkanlıkla alakalıdır, alışmayı deneyiniz.. Düzeltme güncellemeleri de mutlaka gelecektir..

N U A N S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
7
Başta ben de memnun değildim fakat çentik olayı ve bir kaç hata dışında Pie'nin daha iyi olduğu, pili ve ekran kullanımını öğrenerek pil süresini uzattığı, daha kararlı ve
fonksiyonel olduğu hissediliyor, belki alışkanlıkla alakalıdır, alışmayı deneyiniz.. Düzeltme güncellemeleri de mutlaka gelecektir..
Umarım teşekkürler. Sizlerede iyi kullanımlar olması dileğiyle

Rizeselimiye

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
1
Android pie yüklediğimden beri ev wifi sinden twiittera giremiyorum.mobilden giriyor

sgunaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Bu arada bir şey daha keşfettim konum açık Bluetooth kapalı olunca da wifi hızlanıyor. Yani ya konum kapalı Bluetooth açık olacak yada Bluetooth açık konum kapalı olacak ikisi birden açık olunca wifi aşırı yavaş çalışıyor

Kinqpin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Gm5 plus
Konular
0
Bu arada bir şey daha keşfettim konum açık Bluetooth kapalı olunca da wifi hızlanıyor. Yani ya konum kapalı Bluetooth açık olacak yada Bluetooth açık konum kapalı olacak ikisi birden açık olunca wifi aşırı yavaş çalışıyor

Aynen bende de aynı durum. Sizde de pie güncellemesinden sonra oldu demi ?

Üst Alt