İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
slm hocam ürünü henüz yeni aldım pc den müzik klasörünü telefona yüklemek istiyorum fakat koplalayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Telefonu bilgisayara bağlayın. Ardından Dosya Aktarımını seçin. Daha sonra telefonun dizinine girip Music klasörüne kopyalayın.

Fanatice

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Arkadaşlar, pip modu (picture in picture) çalışıyor mu veya nasıl çalışıyor? Youtube ve chrome da denedim bir türlü olmadı

volkan60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
volkan
Cihazım
a2 lite
Konular
1
Gördüğüm kadarıyla konu başındaki sorunlar haricinde şarj takılı iken web de gezdegim sırada nadirde olsa ekran da yatay 4 cm civarı kalınlığında siyah şerit çıkıyor ve saniyesinde kayboluyor. Sanki ekran bozulmuş gibi ama sorun bence yazılımsal

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Arkadaşlar, pip modu (picture in picture) çalışıyor mu veya nasıl çalışıyor? Youtube ve chrome da denedim bir türlü olmadı

Bende de denedim. Ayarlarda bu özelliğin ayarlarını yapabiliyoruz, yani var fakat çalışmıyor. (Ayarla Pencere içinde pencere yazmak yeterli)

Gördüğüm kadarıyla konu başındaki sorunlar haricinde şarj takılı iken web de gezdegim sırada nadirde olsa ekran da yatay 4 cm civarı kalınlığında siyah şerit çıkıyor ve saniyesinde kayboluyor. Sanki ekran bozulmuş gibi ama sorun bence yazılımsal

Biraz test ettim ve henüz gözüme çarpan bir şey olmadı. Kullandıkça konuyu güncelleyeceğim. Teşekkür ederim.

hsynaltg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Altug
Cihazım
Redmi note 6 pr
Meslek
Güvenlik
Konular
9
merhabalar pie güncellemesini yaptıktan sonra smart lock üzerinden kullanılan yüz tanıma işlemi bozuldu bazen yüzü tanıyor bazen tanımıyor. hard reset attıktan sonra düzelir gibi oldu ama düzelmedi. var mı bunun bir çözümü?

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
merhabalar pie güncellemesini yaptıktan sonra smart lock üzerinden kullanılan yüz tanıma işlemi bozuldu bazen yüzü tanıyor bazen tanımıyor. hard reset attıktan sonra düzelir gibi oldu ama düzelmedi. var mı bunun bir çözümü?

Merhaba! Açıkçası bu güncellemenin kararlı olmadığını düşünmeye başladım.

Yüz tanıma sisteminin bir çözümü var mı bilmiyorum ama konudan bağımsız bir şekilde söylemek istiyorum ki; Yüz tanıma kullanmayın. Çünkü bu yüz tanıma değil bir nevi resim eşleştirme. iPhone X'de kullanılan bir sisteme sahip değil. iPhone X'de yüz tanımayı sensörler gerçekleştirirken, Bu çeşit Android telefonlarda kamera bu işlemi gerçekleştirebilmektedir. Yani size benzeyen biri ya da sizin fotoğrafınız ile kilit açılabilir.

Frequencyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Konular
9
Estağfurullah. Ayrıca bu telefon MIUI işletim sistemi değil :) Android One projesi kapsamında çıktı. Stock Android olarak geliyor. Bir makale var. Video olarak. Bu forumda.

Görünüş ve arayüz olarak yok. Fakat büyük çekme sorunu giderilmiş gibi duruyor. Instagram vb. uygulamalar için denemediğim için konuda belirtmedim.
Dener misiniz Instagram'ı Veya WhatsApp ı çünkü bu sorun benim için büyük bir sorun eğer duzeldiyse Türkiye'ye gelişini beklemem

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Dener misiniz Instagram'ı Veya WhatsApp ı çünkü bu sorun benim için büyük bir sorun eğer duzeldiyse Türkiye'ye gelişini beklemem

Hocam denedim. Kameradan pek bir şey anlamayan biri olarak söylüyorum; bir fark göremedim.

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Güncellemenin Beta olduğu kesinleşti arkadaşlar duyurulur.....

Üst Alt