İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Bu şekilde vpn ile farklı ülke seçilerek ota üzerinden güncellersek cihazımızı sonrasında vpn kullanmayacağım için Türkiyede yayınlanacak tüm güncellemeleri bu cihaz görecek mi? İnternetten araştırdığım kadarı ile birkaç kişi hangi ülke romu kurulu ise o ülke üzerinden güncelleme alınır bilgisini paylaşmıştı, konu hakkında kesin bilgisi olan yardımcı olabilir mi ona göre yapacağım güncellemeyi..

Güzel bir soru... Bir bilgim yok maalesef. Açıkçası telefonda FM Radyo olması da beni kuşkulandırdı. Çünkü TRT ile anlaşmak gerekiyor FM Radyo için. Çok merak ediyorsanız deneyin. Beğenmezseniz MiFlash ile Stock Android 8 temiz kurulumu yaparsınız. Dosyalarınızı kaybetmekten çekinmiyorsanız.

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Güzel bir soru... Bir bilgim yok maalesef. Açıkçası telefonda FM Radyo olması da beni kuşkulandırdı. Çünkü TRT ile anlaşmak gerekiyor FM Radyo için. Çok merak ediyorsanız deneyin. Beğenmezseniz MiFlash ile Stock Android 8 temiz kurulumu yaparsınız. Dosyalarınızı kaybetmekten çekinmiyorsanız.
Dosyadan yana sıkıntım yok, radyo konusunda haklısınız açıkçası ben Türkiyeye gelecek pie güncellemesinde radyo geleceğini sanmıyorum bu sebeple ama bekleyip göreceğiz. Bazı arkadaşlar nereden aldılar bilgiyi bilmiyorum fakat facebook grubunda 1-5 aralık tarihinde geleceğini söylemişler bilemedim doğruluk payı nedir.

Apocalyptica

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fehmi
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
4
navigasyon barı tamamen kalkabilmeliydi ekrandan yememeliydi

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
navigasyon barı tamamen kalkabilmeliydi ekrandan yememeliydi

Hocam Stock Android eşittir iOS. Sistem olarak düz mantık bir sistem. Android olmasa zaten iOS kadar bile özgür olamazdı. O derece yani.

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Şu ile güncelleme gözümde bitti neredeyse arama ekranında ve bildirim ekranında panel ve arama ekranında üst panel beyaz değil siyah çentik kayboluyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Şu ile güncelleme gözümde bitti neredeyse arama ekranında ve bildirim ekranında panel ve arama ekranında üst panel beyaz değil siyah çentik kayboluyor

Evet, maalesef bu şekilde. Stock olarak bu şekilde Android 9 Pie. Fakat özel olarak yapabilirlerdi belki. Bir nedeni vardır belki.

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Evet, maalesef bu şekilde. Stock olarak bu şekilde Android 9 Pie. Fakat özel olarak yapabilirlerdi belki. Bir nedeni vardır belki.
Geri dönme çıktığında hemen geri android 8 dönmeyi düşünüyorum

Üst Alt