İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Herkes de 5 Şubat, bu güncellemelerin ilk çıktığı tarihi gösteriyor, bize gelmesi ayın 20-25 lerini buluyor, örneğin mart güncellemesi de bir kaç gün içinde gelecek ve 5 mart güncellemesi olarak göreceğiz..
Anladım sağolun yanlış hatırlamıyorsam ben 5 Şubat'ta güncellemiştim ama belki aklımda yanlış kalmıştır yarın Mart güncellemesi gelir o zaman İnşallah

Ahtapot Bey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Var mı güncellemeden bir haber? Play Store üzerinde indirme yapamama sıkıntısı yaşayan var mı bu arada? Ne mobil veri ne de WiFi ile bir şeyler indiremiyorum bazen.

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Var mı güncellemeden bir haber? Play Store üzerinde indirme yapamama sıkıntısı yaşayan var mı bu arada? Ne mobil veri ne de WiFi ile bir şeyler indiremiyorum bazen.
Yani sasirtic sekilde güncelleme gelmedi bakalim bu aksam saat 9 dan sonra bekliyorum

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Her ay kesin alıyor mu güncelleme belki bu ay gelmemiştir

neskali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Poyraz
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Her ay kesin alıyor mu güncelleme belki bu ay gelmemiştir

Evet google her ay standart güvenlik güncellemeleri yayınlıyor bu güne kadar farklı olmadı hatta her ayın 5 inde bir önceki ayınkini gönderiyor galiba üçüncü taraf

firmalarda kendilerine göre ( Cihazlarına ) uyarlayıp kendi müşterilerine dağıtıyor güncellemeyi , fakat ay biticek 4 güne gelmemesi hayra alamet değil bence ,

Android one gm 5 plus D almıştım çekmecede yatıyor en son 8 geldi oda yüzbin kullanıcı şikayetinden sonra android one la alakası yoktu yani , xiomi aldım aklı

başında firmadır daha sağlam firmadır diye buda fos çıkıcak galiba ( en kötü haliyle bile gm den iyi ) Smasung amiral note serisi kullandım oda adamı çıldırtıyo

batarya vs... yönleriyle anlıyıcağınız ucuz olsun pahalı olsun hangi teli aldıysam ( kendi kulandıklarım tabi ) hep kendine has sorunları çıktı En azından bunun

bataryası iyi kendi kullanımımla 4-5 günde bir şarja takıyorum %40 lardayken onla avunucaz artık ..... Yada gemileri yakıp 8.1 e dönücem o zamanda telefonun

aldırtma sebeplerinden biri olan 2 yıl güncel kalma olayı yalan oluyo neyse .....

directixxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Varol
Cihazım
MI A2 Lite
Konular
8
Yakında Android Q güncellemesi gelecek. Pixel telefonlarda beta sürümü kullanılmaya başlandı bile. Bazı arkadaşlar hala 8.1 e dönmekten bahsediyor. Biraz bekleyin Q çıkınca siz 9 yüklersiniz :)))
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yani sasirtic sekilde güncelleme gelmedi bakalim bu aksam saat 9 dan sonra bekliyorum
XDA forumlarında, fransa ya mart güncellemesinin geldiğini yazmışlar. diğer ülkelerde "geldi" diyen yok.

Son düzenleme:

Ahtapot Bey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Yakında Android Q güncellemesi gelecek. Pixel telefonlarda beta sürümü kullanılmaya başlandı bile. Bazı arkadaşlar hala 8.1 e dönmekten bahsediyor. Biraz bekleyin Q çıkınca siz 9 yüklersiniz :)))

XDA forumlarında, fransa ya mart güncellemesinin geldiğini yazmışlar. diğer ülkelerde "geldi" diyen yok.
8.1, 9'dan stabil diyor çoğu kişi, ben pek kullanmadığım için test edemedim ancak 9'un pil performansından hiç memnun değilim. Umarım gelecek güncellemelerde performans artışı kaydedilir. Telefonum daha 1 aylık bile değil bu arada.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20

Yunanistana da gelmisti diye hatırlıyorum . Hep 25 i geliyordu normalde ya bugün aksam gelir yada ay sonu ama gelir

qalibabbasov

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Qalib
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Guncelleme geldi.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

directixxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Varol
Cihazım
MI A2 Lite
Konular
8
Güncelleme yapan arkadaşlardan bilgi bekliyoruz. Değişen bir şey var mı iyi yada kötü ??

Üst Alt