Soru Mi A2 Lite Android 9 a geçiş

fakbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Merhabalar;

Yarın 64 GB versiyon miA2 lite geliyor inşallah.Bu site üzerinden aldım.8.1 le gelecek sizce güncellemelimiyim.Birde bu çentik olayı nasıl oluyor genelde 9 versiyonunda ondan şikayet etmişler.Bu tam olarak nedir.Birde tele root vs.atmayı düşünmüyorum.Bankacılık programlarını aktif olarak kullanıyorum.

Teşekkürler.

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
GÜncelledim bende genel olarak hoşuma gitti.Ancak eski sürümde youtubede videoyu tam ekran yapıp yakışlaştırınca çentiğe tam paralel yapıyordu bu versiyonda çentiğin sağını solunuda dolduruyor.Geçişler çok ufakta olsa kasıyor.Genel anlamda sevdim telefonu.Birde şu bildirimlerin kenarlanı yuvarlasalarmış çok güzel olurmuş

Çentiğin sağını solunu doldurmasını beğenmediniz sanırım? Zaten olması gereken bu. Bu telefon piyasa çok erkek çıkmış. Sistem uyumlu değil. Bu özelliğin Android 8'de de olması gerekiyor.

Oyla:

fakbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Çentiğin sağını solunu doldurmasını beğenmediniz sanırım? Zaten olması gereken bu. Bu telefon piyasa çok erkek çıkmış. Sistem uyumlu değil. Bu özelliğin Android 8'de de olması gerekiyor.
Fark etmedi bana hocamda oda arkadaşım da iPhone X var oda Android 8 deki gibi yapıyor

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Fark etmedi bana hocamda oda arkadaşım da iPhone X var oda Android 8 deki gibi yapıyor

Hayır. YouTube bilmem ama iPhone x Fotoğraf ve vb. şeyleri görüntülerken çentik gayet de kullanılabiliyor. Ayrıca çentiğin sağ tarafından başka, sol tarafından başka menü geliyor. Ona sorabilirsin. Yani çentik yapıp piyasaya sürülmüş bir cihaz değil. Fakat A2 lite öyle. Ama önemli değil tabii ki bu fiyata.

Oyla:

fakbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Hayır. YouTube bilmem ama iPhone x Fotoğraf ve vb. şeyleri görüntülerken çentik gayet de kullanılabiliyor. Ayrıca çentiğin sağ tarafından başka, sol tarafından başka menü geliyor. Ona sorabilirsin. Yani çentik yapıp piyasaya sürülmüş bir cihaz değil. Fakat A2 lite öyle. Ama önemli değil tabii ki bu fiyata.
Haklısınız bugün aynı videoyu açınca farkettik

Oyla:
Üst Alt