Yardım Mi a2 lite Android 10 3. güncelleme

krmznn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
2
Merhaba. Bir süredir android 10 güncellemesi için bekliyorum. İlk hatalı güncellemeden sonra gelen 2. güncellemeyi de yapmak istemedim ve zaten bir süre sonra kayboldu. Dün farkettim ki 1.15 gb boyutunda yeni bir güncelleme daha gelmiş. Forumda gördüğüm stabilizasyon, pil, ekran vs sorunları bu güncelleme de düzeltilmiş midir? İndiren deneyen var mı? Teşekkür ederim.

Not: Bu arada forumda yeniyim. Yanlış bir yere konu açtıysam kusura bakmayın.

seyhann

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
seyhan
Cihazım
xiaomi a2 lite
Konular
0
Aslında şöyle saf Android'in saflığını k8ran bir güncelleme tema rengi yaz8 fontu ve navigasyon tuşları benden okey ama uygulamar arası animasyon Chrome kasması dışında fena deil güvenlik güncelleştirmeleri gelse daha iyi olucak ama gelmiyor

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

krmznn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
2
Aslında şöyle saf Android'in saflığını k8ran bir güncelleme tema rengi yaz8 fontu ve navigasyon tuşları benden okey ama uygulamar arası animasyon Chrome kasması dışında fena deil güvenlik güncelleştirmeleri gelse daha iyi olucak ama gelmiyor

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen katılıyorum. İlk olarak şarj problemine çözüm bulunması lazım bence. Standart kullanımda 1 günü rahat çıkaran telefonu şimdi günde 1 kez kesin şarja takmam gerekiyor.

Chrome donmaları allahtan alta alıp geri açınca düzeliyor. Komple kapatmaya gerek kalmıyor. Ama dediğim gibi geçişlerdeki kasma bende düzeldi kendiliğinden.

Bir an önce gelir umarım güncelleme. Bunlar çözülürse zaten on numara olacak.

Oyla:

krmznn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
2
Yeni bir problem daha buldum az önce. İşim gereği mail olarak aylık rapor atmam gerekiyor. Az önce gmailden mail atarken ataça tıklayıp dosya seçmek istedim ama 'içerik bulunamadı' gibi bir uyarı verip hiç bir dosyayı göstermedi. Dosyayı klasörden bulup paylaş diyerek gönderebildim. Daha önce de her ay yaptığım için önceki sürümde böyle bir sıkıntı olmadığına eminim. Sadece bende mi bu şekilde bilmiyorum. Deneyen olup yazarsa sevinirim.

Oyla:

dehset09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rom yukleme
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
arkadaslar wifi den kendi kendine guncellemiş android 10 pişmanlik

Oyla:

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Dostlar a2 lite dan mi note 10 lite a geçiyorum umarim . Litelarin kaderini yasamam

Oyla:

Alse46

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
A2 lite
Konular
1
Android 10 bu telefona hiç iyi gelmedi telefonu güncellemektense çöpe atmak daha mantıklı
Cihaz çok kasılıyor ısınma yok chorme de bunu net bir şekilde görebilirsiniz uygulamalar arası geçişte işlemleri sıfırlıyor şarj hızlı tükeniyor arama geldiğinde ekrana gecikmeli geliyor yani anlayacağınız akıcı stabil telefon kullanılamaz hale geldi imkanım olsun pie ye döner asla güncelleme yapmazdım

Oyla:

Procyon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
2
Telefon rezil durumda ama bende ilk android 10 versiyonu yüklü, Şubat güncellemesi. Herkese Haziran geldi sanırım, bize gelmeyecek mi? Veya nasıl kurabilirim

Oyla:
Üst Alt