Rom Mi A2 Lite (Ağustos Ayı) Global Kararlı V10.0.13.0.PDLMIXM indirme bağlantıları

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

*Optimize sistem performansı
*Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA indirme bağlantısı;

Recovery indirme bağlantısı;

Fastboot indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

qokhandede

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
5
Elinize sağlık. Sanırım yine güvenlik ve ufak tefek hataların düzeltilmesi olacaktır. İnceleyebilen arkadaşlar paylaşırsa seviniriz.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188

Mehmetkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Teşekkürler, ben daha bunun çıktığını dün öğrendim. Resmen dur Xiaomi sen çıkartmadan ben linki vereyim gibi olmuş haha--clap~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
A2 lite ta böyle bir şey yok, mi flash veya bat dosyası ile yüklemek gerekiyor.

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Sayin bolum yoneticisi kendi actiginiz başlıga yönlendirme sebebiniz nedir hemde farkli içerik Ağustos guncellemesi basligini kapattiniz ? Sizin başlığınız ile Ağustos ayi güncellemesi basligi ayri başlıklardir teknik bilgi ayni olabilir. Biz orada fikir goruslerimizi belirtecegiz . Herkes teknik bilgiye sahip degil. Kararinizi gozden gecirin. Bolum yoneticisi fikri benden cikti ama boyle her konu kişinin insiyatifine gore kapatilsin diye degil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sayin bolum yoneticisi kendi actiginiz başlık populer olsun diye mi Ağustos guncellemesi basligini kapattiniz ? Sizin başlığınız ile Ağustos ayi güncellemesi basligi ayri başlıklardir teknik bilgi ayni olabilir. Biz orada fikir goruslerimizi belirtecegiz . Herkes teknik bilgiye sahip degil. Kararinizi gozden gecirin. Bolum yoneticisi fikri benden cikti ama boyle her konu kişinin insiyatifine gore kapatilsin diye degil.
Mi A2 Lite – Global Kararlı V10.0.13.0.PDEMIXM indirme bağlantıları başlığınıiz teknik bilgiye hakim olmayan kullanicilar Ağustos guncellemesi olarak anlamaz ki bu 10 kullanicidan 7si ayni sekilde. Kilitlenen konuyu mumkunse kilidini kaldırın bizde faydalanalim bu baslikta paylasilacak birsey yok cunku

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Sayin bolum yoneticisi kendi actiginiz başlık populer olsun diye mi Ağustos guncellemesi basligini kapattiniz ? Sizin başlığınız ile Ağustos ayi güncellemesi basligi ayri başlıklardir teknik bilgi ayni olabilir. Biz orada fikir goruslerimizi belirtecegiz . Herkes teknik bilgiye sahip degil. Kararinizi gozden gecirin. Bolum yoneticisi fikri benden cikti ama boyle her konu kişinin insiyatifine gore kapatilsin diye degil.

Görsellik için de ayrı başlık açalım bence. Teknik için de ayrı olsun. İndirme bağlantıları için de farklı. Hatta ayarlar menüsündeki her ayar için farklı başlık olsun. A2 lite kullanıcıları teker teker arasınlar tüm konuların içinde. Bence de en mantıklısı clap~~

Bu konu içerisinde görüşlerinizi belirtmenizi engelleyen şey ne? Yaw eleştirmiş olmak için eleştirmeyin yöneticileri. Güncellemeye ilişkin tüm konular tek başlık altından konuşulacak ki kullanıcı bilgiye rahat erişecek.... no~~

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Görsellik için de ayrı başlık açalım bence. Teknik için de ayrı olsun. İndirme bağlantıları için de farklı. Hatta ayarlar menüsündeki her ayar için farklı başlık olsun. A2 lite kullanıcıları teker teker arasınlar tüm konuların içinde. Bence de en mantıklısı clap~~

Bu konu içerisinde görüşlerinizi belirtmenizi engelleyen şey ne? Yaw eleştirmiş olmak için eleştirmeyin yöneticileri. Güncellemeye ilişkin tüm konular tek başlık altından konuşulacak ki kullanıcı bilgiye rahat erişecek.... no~~
Hayatin her noktasinda yoneticiler elestirilebilir fikir paylaşımi yapilabilir fikir alabilirler. Saygisizlik edilmedigi surece eleştiride sorun yoktur. Bakin sizde benim fikrimi elestirmis oldunuz.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hayatin her noktasinda yoneticiler elestirilebilir fikir paylaşımi yapilabilir fikir alabilirler. Saygisizlik edilmedigi surece eleştiride sorun yoktur. Bakin sizde benim fikrimi elestirmis oldunuz.
Eleştirmeyin yazmadım, eleştirmiş olmak için eleştirmeyin yazdım...

Eleştiriyi konu içerisine rom hatalarını, yapılan değişiklikleri de içerecek şekilde yeniden düzenlenmesini talep eder şekilde yapsak hem forumu germemiş hem de ileriye taşımış olmaz mıyız?

IDraqicame

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
halil
Cihazım
mi a2 lite
Konular
6
Rootlu cihazda ota yoluyla nasıl güncellicem

Üst Alt