İnceleme Mi A2 incelemesi

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
Dostlar merhaba naçizane yaptığım Mi A2 incelemesini sizlere sunmak isterim :) video da Mi A2 ile ilgili tüm bilgileri aktarmak istedim. Video da fiziksel özellikler, donanım özellikleri, resim ve video özellikleri ile beraber oyunlarda gösterdiği performansı da izleyebilirsiniz. izlediğiniz için şimdiden teşekkürler. olumlu olumsuz yorumlarınızı esirgemeyin. Teşekkürler.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Emeğinize sağlık. Yes~~

Ayrıca bir kaç tane önerim var wait~~

- Çekiminiz biraz karanlık olmuş arkaya bir ışık taksanız iyi olur. Benim tavsiyem, eğer ki evde masa lambası varsa onu kullanın işe yarar.

- Video ilerledikçe telefon özelliklerini saydığınız kısımda elinize ve telefona bakmaktansa ekranda dönen resimler eklerseniz onlara bakmamız daha iyi olacaktır.

- Videoda izleyiciyi sıkmamak için de arkaya müzik koymanız iyi olacaktır. (Özellikle örnek resimleri gösterdiğiniz kısım beni çok sıktı)

- Videonun ilgi çekmesi için thumbnail'i geliştirebilirsiniz. En basitinden beyaz arka plan yerine renkli bir şeyler kullanabilirsiniz.

- Ve son olarak: Beyaz masa varsa lütfen onu kullanın koyu renk olunca huzursuz oluyorum da.

Son düzenleme:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emeğinize sağlık. Yes~~

Ayrıca bir kaç tane önerim var wait~~

- Çekiminiz biraz karanlık olmuş arkaya bir ışık taksanız iyi olur. Benim tavsiyem, eğer ki evde masa lambası varsa onu kullanın işe yarar.

- Video ilerledikçe telefon özelliklerini saydığınız kısımda elinize ve telefona bakmaktansa ekranda dönen resimler eklerseniz onlara bakmamız daha iyi olacaktır.

- Videoda izleyiciyi sıkmamak için de arkaya müzik koymanız iyi olacaktır. (Özellikle örnek resimleri gösterdiğiniz kısım beni çok sıktı)

- Videonun ilgi çekmesi için thumbnail'i geliştirebilirsiniz. En basitinden beyaz arka plan yerine renkli bir şeyler kullanabilirsiniz.

- Ve son olarak: Beyaz masa varsa lütfen onu kullanın koyu renk olunca huzursuz oluyorum da.
çok teşekkürler.

teslaxxx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
rahle
Cihazım
venüs
Konular
0
video silinmiş. Özellikle video çekimi ve fotoğraf kalitesi nasıl acaba?

Üst Alt