Yardım Mi a2 guncelleme sonrasi sorunu

Mht_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A2
Konular
16
Arkadaslar mi a2 9 pie guncellemesini yukledim ekranin parlakligini mahvetmisler 82 olmasina ragmen ekran cok karanlik konusurken karsi tarafin seside az geliyor bu sorunlar sizdede mevcutmu ekran parlakligini nasil normal dondurebilirim yamasi filam cikarmi pienin acaba

snatcher

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SNATCHER
Cihazım
Mİ A2 64GB BLK
Meslek
ECZ . TEK.
Konular
1
merhaba şimdilik şu programı kullan sensoru çok iyi kullanıyor batarya kullanımına etkisi çok iyi bir çok cihaızmda yıllardır kullanıyorum

bunun hariicnde bahsettiğin problemleri görmedim açıkcası istersen cihazı tamamen kapat ve yeniden başlat ..

Oyla:

Mht_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A2
Konular
16
Ekran parlakligi 82 de iyi oluyor 50-60 seviyesinde karanlik olmuyormu sizdede

Oyla:

Mht_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A2
Konular
16
Ben telefondan bahsediyorum sen bana gelmis ayrica bir uygulamadan soz ediyorsun bilader bos kalmasin diye yorum yapmanin anlami yok

Oyla:

Berkaymia2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
MiA2
Konular
1
Arkadaşın verdiği uygulamayı denemelisin bir hata ettik yükledik pieyi ben ekrandan yana o kadar dert yanıyorum idare edebilirim ama kulaklık girişinden gelen ses çok kısılmış ben de buna tutuldum kardeşim.. sende de öyle mi kulaklık sesinden bir memnuniyetsizliği var mıdır ??
Arkadaslar mi a2 9 pie guncellemesini yukledim ekranin parlakligini mahvetmisler 82 olmasina ragmen ekran cok karanlik konusurken karsi tarafin seside az geliyor bu sorunlar sizdede mevcutmu ekran parlakligini nasil normal dondurebilirim yamasi filam cikarmi pienin acaba

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mht_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A2
Konular
16
Kulaklik sorun yok bende senin ekran peki karanlikmi birde 9 pie geldiginde hesaplardan whatshapi kaldiriyorum tekrar aktif oldugundan rehberim cift gorunuyor.sendede bu mevcutmu
Ekran karanlikmi sendede ben pisman oldum eskiden 56 koyuyordum parlakligi cok iyidi simdi yuzde 73 ekran karanlik icinde bir guncellemeyi tam yapsalar gam yemicem aldigima cok pismanim bu telefonu

Oyla:

Berkaymia2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
MiA2
Konular
1
Rehberin bende çift olma durumu yok ekran dediğin gibi aynı şekilde karanlık... 80lerde falan duruyor benim de şarj için büyük ihtimalle böyle bi şey yaptılar kulaklık sesi sen de nasıl kisilmis olmaz anlamadım

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mht_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A2
Konular
16
Telefon sorunlu kardesim ekran parlakligi 82 lerde olurmu ya bir yapacaksan tam yap guncelemeni ama belki yama gelir guncellemede

Oyla:

Cmrtrgl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi a2
Konular
10
Ekran sorununu; ayarlar_ekran_uyarlanabilir ekranı kapatıp düzeltebilirsiniz. Otomatik olunca anlık açıp kapatıyor. Kapatın özelliği

Oyla:

Mht_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A2
Konular
16
Telefonu formatlayin arkadaslar yeni gunceleme geldiginde.telefon ayarlariniz karisiyor formatlayip kullandiginizda.bir cok sorunu olan arkadaslarimiz artik sorunu gecmis olacaktir

Oyla:
Üst Alt