Yardım Mi A2 Fastboot Twrp Yükleme Sorunu (Çözüldü)

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Telefona custom rom yüklemek istiyorum. Bootloader kilidini açtım fakat twrp dosyasını hiçbir şekilde yükleyemiyorum. Sürekli hata veriyor. Win10 laptop kullanıyorum. Kimisi Usb 3.0'dan dolayı olmadığını söylüyor ama yok mu çözümü. İşi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Telefona custom rom yüklemek istiyorum. Bootloader kilidini açtım fakat twrp dosyasını hiçbir şekilde yükleyemiyorum. Sürekli hata veriyor. Win10 laptop kullanıyorum. Kimisi Usb 3.0'dan dolayı olmadığını söylüyor ama yok mu çözümü. İşi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Windows sürücü imzalaması kapatarak deneyin

Oyla:

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
İyi denk geldi mesajınız. Bugün usb 2.0 hub aldım. Deneyeceğim birazdan ona göre geri dönüş yaparım :)
Tamamdır. Usb 2.0 çoklayıcı taktım. Hiçbir sorun yok. Custom rom'u yükledim. Eğer sende yükleyeceksen TWRP 3.2.3'ü yükle en eski olanı yani. Yeni sürümler bana arıza çıkarttı.

Oyla:

mevo4268

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mevlüt
Cihazım
XIAOMI MI A2
Konular
1
Tamamdır. Usb 2.0 çoklayıcı taktım. Hiçbir sorun yok. Custom rom'u yükledim. Eğer sende yükleyeceksen TWRP 3.2.3'ü yükle en eski olanı yani. Yeni sürümler bana arıza çıkarttı.
hocam twrp linki verir misiniz ?

Oyla:
Üst Alt