Yardım Mi a2 bıktıran sorun

yusuf.97

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mİ A2 64
Konular
2
Herkese merhaba arkadaşlar telefonumu ekim ayında aldim ve o tarihten beri kullanıyorum ama bi sorun var ki beni bıktırdı artık. Belki sizde de oluyordur bi uygulamayı kapatmak istediğimde en sağdaki kare tuşuna basınca sanki ortadaki tuşa basmışım gibi uygulamayı arka plana atıyor. 20 tane uygulamaya girsem de hiçbiri kapatılmıyor hepsi arka planda açık kalıyor. Mecburen bende telefonu yeniden başlatıyorum ve o açık bütün uygulamaları tek tek kapatıyorum. Bu android 9 güncellemesinden sonra oldu. Önceden haftada 2 3 defa oluyordu ama bugün 5 6 defa başıma geldi bende çıldırdım artık. Çözümü bilen varsa söylesin sevinirim, herkese iyi geceler.

Cmrtrgl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi a2
Konular
10
İki kez basarsan son iki uygulama arasında geçiş yapar ama arka plana atma gibi bi hata hiçbir forumda görmedim. Kareye basıp uygulamayı yukarı kaydırınca kapanmıyor mu uygulama

Oyla:

yusuf.97

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mİ A2 64
Konular
2
Kareye basınca işte orta yuvarlak tuşa basmış gibi arkaplana atıyor. Tekrar kareye basınca hiç uygulama görünmüyor ama uygulama arka planda çalışıyor. Telefon yeniden başlatıncaya kadar ne kadar uygulamaya girersem hepsi arka planda açık kalıyor. Kare tuşu bi nevi fonksiyonunu yitiriyor.

Oyla:

mmtk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mmtk
Cihazım
a7000
Konular
3
Kareye basınca işte orta yuvarlak tuşa basmış gibi arkaplana atıyor. Tekrar kareye basınca hiç uygulama görünmüyor ama uygulama arka planda çalışıyor. Telefon yeniden başlatıncaya kadar ne kadar uygulamaya girersem hepsi arka planda açık kalıyor. Kare tuşu bi nevi fonksiyonunu yitiriyor.
bende bu sorunla karşılaştığımı biliyorum ama custom romdayken ama stock romdayken tam çıkartamıyorum şuan yeniden başlatınca düzeliyor

Oyla:

yusuf.97

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mİ A2 64
Konular
2
bende bu sorunla karşılaştığımı biliyorum ama custom romdayken ama stock romdayken tam çıkartamıyorum şuan yeniden başlatınca düzeliyor
Telefona hiç rom atmadım stock halde kullanıyorum. Acaba virüs filan mı bulaştı bir yerden anlamadım ki.

Oyla:

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
Bence ayarlar->sistem->hareketler->ana sayfa düğmesini yukarı kaydırın seçeneğini aktif edin çok daha iyi bir deneyim hız ve görsellik katıyor.
Çok değil bir kaç güne alışırsınız hemde sorununuz ortadan kalkar.

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Herkese merhaba arkadaşlar telefonumu ekim ayında aldim ve o tarihten beri kullanıyorum ama bi sorun var ki beni bıktırdı artık. Belki sizde de oluyordur bi uygulamayı kapatmak istediğimde en sağdaki kare tuşuna basınca sanki ortadaki tuşa basmışım gibi uygulamayı arka plana atıyor. 20 tane uygulamaya girsem de hiçbiri kapatılmıyor hepsi arka planda açık kalıyor. Mecburen bende telefonu yeniden başlatıyorum ve o açık bütün uygulamaları tek tek kapatıyorum. Bu android 9 güncellemesinden sonra oldu. Önceden haftada 2 3 defa oluyordu ama bugün 5 6 defa başıma geldi bende çıldırdım artık. Çözümü bilen varsa söylesin sevinirim, herkese iyi geceler.
Telefon hangi sürümde şuan en son güncellemeyi aldın mı uygulamalardan biriside yapıyordur telefonu fabrika ayarlarına alıp dene sadece dosyalarını yedekle programları kendın tek tek kurarsın bende de bıkackez oldu ama kareye basmadan mesaj yazarken olmustu

Oyla:
Üst Alt