Yardım Mi a2 android güncellemesi

Uzaklardan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mı a2
Konular
1
Android 10 güncellemesi geldiğinden beri şarj yavaş ancak uzun gidiyor.sensörler daha stabil dokunmatik teki sıkıntı devam ediyor

aykut025

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aykut
Cihazım
Mi6x
Meslek
Güvenlik
Konular
4
Mi 6x için bekliyoruz dokunmatik takı sıkıntı geç algilamami

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Dokunmatik sorunu çözülmez hocam. Çözülürse kimse mi A3 almaz :D MIUI rom yada aosp custom rom kullanmanızı oneririm, bir nebze daha iyi.

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Android 10 güncellemesi geldiğinden beri şarj yavaş ancak uzun gidiyor.sensörler daha stabil dokunmatik teki sıkıntı devam ediyor
klavyedeki geç algılamayı diyorsan onu araştırdım a2 de çift panel var 1 jdi 2. tianma sadece jdi panellerde var o sorun ama depfrest romda yapmıyor takılmıyor yağ gibi revengeostada takılmıyor stok ve miuıda oluyor çoğu romuda denemedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eu rom mesela çok stabil tavsiye ederim :D
ondada takılma oluyor senın ekran tianma olabilir ondan sende yoktur sadece klavyede sorun var jdilerin

Oyla:

Uzaklardan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mı a2
Konular
1
Sağa veya sol çekiyorum ekranı ya zor kayıyo yada yukarı aşağı hamle yapıyo klavye iyi bi sorun yok özellikle Türkçe q da bazı algılama sorunları yayıncıların linklerinden kaynaklı olabiliyo

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Sağa veya sol çekiyorum ekranı ya zor kayıyo yada yukarı aşağı hamle yapıyo klavye iyi bi sorun yok özellikle Türkçe q da bazı algılama sorunları yayıncıların linklerinden kaynaklı olabiliyo
yok bızde öyle bir sorun yok sadece hızlı mesaj yazarken gün içinde belirliş aralıkta belirli süre takılıyor bazen kaplumbaga gibi yazıyorum normal kullanımda ve oyunda sorun yok bazı romlardada sorun yok senın ekran modelın ne ona bakarmısın birde senın panel arızalıda olabılır

Oyla:

Kosovali17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet özcan
Cihazım
Mi a2
Konular
1
Ben apk yükleyemiyorum arkadaşlar android 10 dan sonra çözümü var mi bunun

Oyla:

Uzaklardan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mı a2
Konular
1
yok bızde öyle bir sorun yok sadece hızlı mesaj yazarken gün içinde belirliş aralıkta belirli süre takılıyor bazen kaplumbaga gibi yazıyorum normal kullanımda ve oyunda sorun yok bazı romlardada sorun yok senın ekran modelın ne ona bakarmısın birde senın panel arızalıda olabılır
O kasılmadır grafik işlemci arada kasılır o normal bir tepkidir benim dediğim daha farklı bir durum hocam

O kasılmadır grafik işlemci arada kasılır o normal bir tepkidir benim dediğim daha farklı bir durum hocam
Arıza olacağını düşünmüyorum ancak geç algılama sorunu yani bir öncek komutu birsorakini yaparken yapmaya çalışıyor gibi

eu rom mesela çok stabil tavsiye ederim :D
Hocam ben de mıuı rom veya 6x rom yüklemek istiyorum ancak garanti sorun olur diye yüklemiyorum ayrıca çok vakıf değilim ama üstesinden gelirim,bu konuda yardımını isteyeceğim ilerleyen zamanda

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
o kasılma anlık işte stok ve miyuda çok sık ve uzun sürüyor bazı customlarda 4 saniye sürüyor ama ciddi anlamda rahatsızlık veriyor stokta ve bu sorun a2 jdi panellerde oluyor tianma olan a2lerde sorun olmuyor bu sorunu tam nedir neden çözülmüyor anlamadım ama bu sorun stok q da rastlamadım 4 5 gün

Oyla:
Üst Alt