Yardım Mi A2 6x e çevirmede yardımcı olabilecek arkadaş var mı ??

Furkan Koç

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mı A2
Konular
1
Arkadaşlar ben telefonumu mui 11 romuna dönüştürmek istiyorum eğer cidden yardımcı edecek varsa çok sevinirim eğer yardım edecek olursa Facebook üzerinden mesajlasarak bana yardımcı olabilirse çok sevinirim

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam, şunuda belirteyim. Benim cihazımda mi a2, eğer amacınız sadece miui rom kullanmaksa, cihazınızı 6x e çevirmeden de bunu yapabilirsiniz. Sanırım, bu konuda bilginiz çok az, yapacağınız işlemlerde biraz riskli. Kolay yoldan miui kurmak isterseniz şu konuyuda inceleyebilirsiniz

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam açık telefon açılırken unlocked yazıyor IMEI atıldı bu telefona

Hocam unlocked yazabilir. Ama cihazımızda 2 adet güvenlik var. 3 komutuda yapmazsanız tam anlamıyla bl kilidi açılmıyor. İmei işlemleri için sıkıntı yaşamayın isterseniz, direkt twrp kurup üstte verdiğim port miui romu kurun.

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Hocam unlocked yazabilir. Ama cihazımızda 2 adet güvenlik var. 3 komutuda yapmazsanız tam anlamıyla bl kilidi açılmıyor. İmei işlemleri için sıkıntı yaşamayın isterseniz, direkt twrp kurup üstte verdiğim port miui romu kurun.
Tek komutla bl açılıp rom atılabılıyor aslında diğer kilitleri flashing ve critial vs açmadanda rom atabılır aslında

Fastboot oem unlock sadece bunu açmak yeterli ben o şekilde atabiliyorum romları
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam açık telefon açılırken unlocked yazıyor IMEI atıldı bu telefona
Cihaza twrp yükleyip a2 için yapılmış miuı portunu flashlayın başka bir işleme gerek yok

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Tek komutla bl açılıp rom atılabılıyor aslında diğer kilitleri flashing ve critial vs açmadanda rom atabılır aslında

Fastboot oem unlock sadece bunu açmak yeterli ben o şekilde atabiliyorum romları
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaza twrp yükleyip a2 için yapılmış miuı portunu flashlayın başka bir işleme gerek yok

Critical unlock olmadan edl modu açılmaz

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Edl

Edl modu açılmadan rom atılabıliyor onu diyorum a2 de çok attım hiç edl ihtiyacım olmadığı için gerek görmedim

Hocam suan hangi konudasiniz ? Bu konuda edl mode kullanilmali. Bu sebeple unlock critical acilmali. Tamam siz unlock critical yapmayin, ama kisileri zor durumda birakacak soylemlere girmeyin.

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Hocam suan hangi konudasiniz ? Bu konuda edl mode kullanilmali. Bu sebeple unlock critical acilmali. Tamam siz unlock critical yapmayin, ama kisileri zor durumda birakacak soylemlere girmeyin.
Hocam ben kimseyi zor durumda bırakmadımki arkadaş 6x e çevirip miuı11 kurmak istemiş sizde benım gibi çevirmeden kurmayı önermişsiniz ben olanı yazdım sadece 6xe çevirme dönderme ile ilgili yazmadım onda bilgim yok yönlendirmem o konuda rom ile ilgili yazdım 3 güvenliğide açmak isteyen açabilir

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam ben kimseyi zor durumda bırakmadımki arkadaş 6x e çevirip miuı11 kurmak istemiş sizde benım gibi çevirmeden kurmayı önermişsiniz ben olanı yazdım sadece 6xe çevirme dönderme ile ilgili yazmadım onda bilgim yok yönlendirmem o konuda rom ile ilgili yazdım 3 güvenliğide açmak isteyen açabilir

Hocam konu basligi malum, 6x e gecmek ve geri donmek isteyenler edl mode uzerinden yapacak. Bunun icin kafalari karismasin. critical olarak acsinlar, demek istedigim bu. Yinede bilgilendirme icin sagolun. Dahada ileri gidersek Normalde bootloader acmadan bile global rom kurulabiliyor.

Oyla:
Üst Alt