Soru Mi a2 6x çevirme (arb takıldım)

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
arkadaşlar iyi forumlar

ben cihazımı 6x e çevirdim miui arayüzde sıkıntı yok fakat cihazı eski haline çevirmek istediğimde arb 4 olmaması lazımmış benim cihaz arb 4 olmuş komutla baktığımda değeri 4 klasörü silmeyi galiba unutmuşum :(

şimdi ben dönüş yapmak istesem nasıl bir yol izlemem gerekir

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
arkadaşlar iyi forumlar

ben cihazımı 6x e çevirdim miui arayüzde sıkıntı yok fakat cihazı eski haline çevirmek istediğimde arb 4 olmaması lazımmış benim cihaz arb 4 olmuş komutla baktığımda değeri 4 klasörü silmeyi galiba unutmuşum :(

şimdi ben dönüş yapmak istesem nasıl bir yol izlemem gerekir

Dönüş bir yolla mümkün ama dönsenizde stok rom da gelen her güncellemeyi pc üzerinden yüklemeniz lazım. Ki dönüş baya zor zahmetli. O de sebeple sürekli uyarıyordum dosyayı silmeyi unutmayın, risklidir diye.

Dönüş yolunu Rus forumlarında görmüştüm. Bulursam atayım. İyi tarafından bakarsanız artık cihazınız 6x oldu, dosyayı silmeden güncelleyebilirsiniz.

Oyla:

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
Dönüş bir yolla mümkün ama dönsenizde stok rom da gelen her güncellemeyi pc üzerinden yüklemeniz lazım. Ki dönüş baya zor zahmetli. O de sebeple sürekli uyarıyordum dosyayı silmeyi unutmayın, risklidir diye.

Dönüş yolunu Rus forumlarında görmüştüm. Bulursam atayım. İyi tarafından bakarsanız artık cihazınız 6x oldu, dosyayı silmeden güncelleyebilirsiniz.
Konu ile alakalı orijinal a2 dönüşle ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim MIUI rom çok güzel fakat şarjı çok çabuk tükeniyor orijinal Android one iken şarjımın bu kadar çabuk tükendiğini sanmıyorum telefonu aldığım ilk hale çevirmek istiyorum bakalım bende yabancı forumlara bakacağım ama burada bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Oyla:
Üst Alt