Çözüldü Mi A2 5.Ghz Bağlanamıyor

utilman.exe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Behçet
Cihazım
Mi A2
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Mi A2
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar, telefonumu normal kullanırken bir anda Wi-fi bağlantısı kesildi ve direkt olarak 2.Ghz geçiş yaptı. Tekrar tekrar denesem bile artık 5.Ghz bağlanamıyorum.

Modeme restart attım olmadı. Reset attım işe yaramadı. Bu sefer telefonu yeniden başlattım ve yine sonuç değişmedi. Yaklaşık 3 gün devam etti. Ancak bu sabah telefonu açtığımda bir anda 5.Ghz bağlanabildi ve yanında sorunları da beraberinde getirdi. Sürekli geri butonuna basıyordu hiçbir şey yapmadığım için restart atmak zorunda kaldım ve eski problemime döndüm.

(Evdeki bütün cihazlar bağlanabiliyor | wi-fi listesinde 5.Ghz görünüyor bağlan dedikten sonra "Bağlanıyor" diyor ve ip adresi almadan geri atıyor.

utilman.exe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Behçet
Cihazım
Mi A2
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modem arayüzünde kaldırmayı denediniz mi ?
Siz söyledikten sonra modem arayüzünden kendime bir tane 5.Ghz Misafir ağı açtım ve ona sorunsuz bağlanabildim. Normal bağlantıya girmeyi denediğimde başarılı bir şekilde bağlandı. Şuanda hiçbir problem yok. Çok teşekkür ediyorum. İyi günler dilerim. ❤️

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Siz söyledikten sonra modem arayüzünden kendime bir tane 5.Ghz Misafir ağı açtım ve ona sorunsuz bağlanabildim. Normal bağlantıya girmeyi denediğimde başarılı bir şekilde bağlandı. Şuanda hiçbir problem yok. Çok teşekkür ediyorum. İyi günler dilerim. ❤️
Rica ederim, geçmiş olsun :$

Oyla:
Üst Alt